Momentinė paieška

ieškoti ir prekių specifikacijose

Rodyti

AKCIJOS / 1
NAUJIENOS / 1
REKOMENDUOJAME / 1
IŠPARDAVIMAS / 1
Keisti

Gamintojas

ALANTEC / 19
ASSMANN ELECTRONIC / 116
BELDEN / 1
DAHUA / 11
DELOCK / 1
EXTRALINK / 10
GEMBIRD / 147
GENWAY / 1
GOOBAY / 50
HAMA / 1
HIKVISION / 1
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS / 2
LANBERG / 206
LINDY / 66
LOGILINK / 12
MACLEAN / 3
MANHATTAN / 1
MIKROTIK / 2
NETRACK / 10
PROCAB / 1
Q-LANTEC / 3
QOLTEC / 8
TB / 39
TECHLY / 9
TECHLY PRO / 2
UBIQUITI / 2
UNITEK / 8
VIVANCO / 4
ZTE / 1
ZYXEL / 1
Keisti

Tipas

KOMP. TINKLAS / 670
TEL. TINKLAS / 31
OPTINIS KOMP. TINKLAS / 14
DUOM. CENTRŲ SFP+ / 5
Keisti

Ilgis

0,0 - 1,0 M / 207
1,1 - 2,0 M / 125
2,1 - 5,0 M / 143
5,1 - 10,0 M / 57
10,1 - 50,0 M / 57
50,0 - 100,0 M / 12
100,0+ M / 118
Keisti

Kaina

0.19 € 367.99 €
Keisti
Sužinok, kodėl verta rinktis Hama produktus
 Modelis      Pavadinimas  Kiekis
e-Kaina
  
ALANTEC
KKU5SZA0.5
Alantec KKU5SZA2 0,5 m Cat5e U/UTP tinklo kabelis (UTP), pilkos spalvos 5+ 4.59€
KKU5SZA1
Alantec KKU5SZA2 1 m Cat5e U/UTP tinklo kabelis (UTP), pilkos spalvos 5+ 4.69€
KKU5SZA2
Alantec KKU5SZA2 tinklo kabelis Pilka 2 m Cat5e U/UTP (UTP) 2 4.99€
KKU5SZA3
Alantec KKU5SZA3 tinklo kabelis Pilka 3 m Cat5e U/UTP (UTP) 5+ 4.99€
KKU5SZA5
Alantec KKU5SZA5 tinklo kabelis Pilka 5 m Cat5e U/UTP (UTP) 5+ 5.59€
KKU5SZA7
Alantec KKU5SZA7 tinklo kabelis Pilka 7 m Cat5e U/UTP (UTP) 5+ 6.00€
KKU5SZA10
Alantec KKU5SZA10 tinklo kabelis Pilka 10 m Cat5e U/UTP (UTP) 5+ 6.79€
KKS6CZA5.0
A-LAN KKS6CZA5.0 tinklo kabelis Juoda 5 m Cat6 F/UTP (FTP) 5+ 8.00€
KKU5SZA20
Alantec KKU5SZA20 tinklo kabelis Pilka 20 m Cat5e U/UTP (UTP) 5+ 8.69€
KIU5PVC305
A-LAN KIU5PVC305 tinklo kabelis Pilka 305 m Cat5e U/UTP (UTP) 5+ 104.99€
KIU5LINKA305
Alantec KIU5LINKA305 305 m Cat5e U/UTP tinklo kabelis (UTP), pilkas 3 118.79€
KIU5STR305
Alantec KIU5STR305 tinklo kabelis Pilka 305 m Cat5e U/UTP (UTP) 3 120.39€
KIU5OUTS305
A-LAN KIU5OUTS305 tinklo kabelis Juoda 305 m Cat5e U/UTP (UTP) 5+ 123.39€
KIU6PVC305
A-LAN KIU6PVC305 tinklo kabelis Pilka 305 m Cat6 U/UTP (UTP) 5+ 129.59€
KIU5OUTZ305
A-LAN KIU5OUTZ305 tinklo kabelis Pilka 305 m Cat5e U/UTP (UTP) 5+ 135.69€
KIU6LSOH305
A-LAN KIU6LSOH305 tinklo kabelis Pilka 305 m Cat6 U/UTP (UTP) 2 138.49€
KIU6LINKA305
A-LAN KIU6LINKA305 tinklo kabelis Pilka 305 m Cat6 U/UTP (UTP)
144.89€
KIF5OUT305
Alantec KIF5OUT305 tinklo kabelis Juoda 305 m Cat5e F/UTP (FTP) 5+ 147.99€
KIU5LSOH305B
Cable U/UTP cat.5e B2ca LSOH 305m 5+ 168.59€
ASSMANN ELECTRONIC
DK-1512-005
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.5m color grey 5+ 0.49€
DK-1512-005/B
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.5m color blue 5+ 0.49€
DK-1512-005/BL
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.5m color black 5+ 0.49€
DK-1512-005/Y
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26 7 length 0.5m color yellow 5+ 0.59€
DK-1512-010
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 1m color grey 5+ 0.59€
DK-1512-010/B
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 1 m color blue 5+ 0.59€
DK-1512-010/BL
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26 7 length 1 m color black 5+ 0.59€
DK-1512-010/R
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26 7 length 1m color red 5+ 0.59€
DK-1512-020
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color grey 5+ 0.79€
DK-1612-010
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 1m color grey 5+ 0.79€
DK-1617-005
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 length 0.50 m color grey 5+ 0.89€
DK-1521-020
Digitus | Patch Cord Cu, PVC AWG 26/7 | DK-1521-020 5+ 0.89€
DK-1511-010/Y
Digitus | Patch cord | CAT 5e U-UTP | PVC AWG 26/7 | 1 m | Yellow | Modular RJ45 (8/8) plug 5+ 0.99€
DK-1612-020/BL
DIGITUS DK-1612-020/BL Premium CAT 6 UTP patch cable Length 2.0m Color black 2024-04-30 1.19€
DK-1512-030
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 3m color grey 5+ 1.19€
DK-1512-030/B
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 3m color blue 5+ 1.19€
DK-1512-030/BL
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 3m color black 5+ 1.19€
DK-1612-020/Y
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color yellow 5+ 1.19€
DK-2532-01/3
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to SC Multimode 50/125m Duplex Length 1m Class OM3 1 1.29€
DK-1644-A-0025/B
Digitus | CAT 6A S-FTP patch cord | DK-1644-A-005/B 5+ 1.29€
DK-1617-010
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 length 1m color grey 5+ 1.39€
DK-1512-050
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 5m color grey 2024-04-26 1.49€
DK-1644-A-005/B
Digitus | Patch Cord | DK-1644-A-005/B
1.69€
DK-1617-020
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 length 2m color grey 2024-05-21 1.79€
DK-1644-A-005
DIGITUS patch cable CAT6A 0.5m grey LSOH 4x2 AWG 26/7 twisted pair 2xRJ45 grey 5+ 1.89€
DK-1644-A-010
DIGITUS patch cable CAT6A 1.0m grey LSOH 4x2 AWG 26/7 twisted pair 2xRJ45 grey 2024-04-30 1.89€
DK-1644-A-010/B
DIGITUS CAT 6A S-FTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 length 1 m color blue
1.89€
DK-1617-030
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 length 3 m color grey 5+ 2.19€
DK-1521-030
Digitus | Patch cord | CAT 5e F-UTP | PVC AWG 26/7 | 3 m | Grey | Modular RJ45 (8/8) plug 5 2.19€
DK-1617-020S
Digitus | Patch cord | CAT 6 U-UTP Slim patch cord | 2 m | Grey | Modular RJ45 (8/8) plug | Transparent red coloured connector for easy identification of Category 6 (250 MHz). Inner conductors: Copper (Cu) 2 2.19€
DK-2533-01
DIGITUS LWL patchcable LC/LC 50/125um 1m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit with protocol orange OM2 2 2.29€
DK-1617-015S
Digitus | Patch cord | CAT 6 U-UTP Slim patch cord | 1.5 m | Grey | Modular RJ45 (8/8) plug | Transparent red coloured connector for easy identification of Category 6 (250 MHz). Inner conductors: Copper (Cu) 5+ 2.29€
DK-1512-100
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 10m color grey 5+ 2.49€
DK-1644-A-020
DIGITUS patch cable CAT6A 2.0m grey LSOH 4x2 AWG 26/7 twisted pair 2xRJ45 grey 2024-04-30 2.59€
DK-2533-02/3
DIGITUS LWL patchcable LC/LC 50/125um 2m Multimode Duplex halogenfree with protocol aqa color OM3
2.69€
DK-1512-0025/B
DIGITUS DK-1512-0025/B Digitus Cable patch UTP CAT.5E blue 0.25m 5+ 2.99€
DK-1512-0025/BL
DIGITUS DK-1512-0025/BL DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable 0.25m black 5+ 2.99€
DK-1512-005/WH
DIGITUS DK-1512-005/WH Premium CAT 5e UTP patch cable 0.50m color white 5+ 2.99€
DK-1512-010/WH
DIGITUS DK-1512-010/WH Premium CAT 5e UTP patch cable 1.0m color white 5+ 2.99€
DK-1512-0025
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.25m color grey
2.99€
DK-1512-020/WH
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2 m color white 5+ 3.19€
DK-1512-020/B
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color blue 5+ 3.19€
DK-1512-020/BL
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color black 5+ 3.19€
DK-1612-005
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.5m color grey 5+ 3.19€
DK-1512-030/WH
DIGITUS DK-1512-030/WH Premium CAT 5e UTP patch cable 3.0m color white 5+ 3.29€
DK-1512-030/G
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26 7 length 3 m color green 5+ 3.29€
DK-1612-020
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color grey 5+ 3.39€
DK-1612-020/B
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color blue 5+ 3.39€
DK-1617-050
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 length 5 m color grey 2024-05-13 3.39€
DK-1512-050/WH
DIGITUS DK-1512-050/WH Premium CAT 5e UTP patch cable 5.0m color white 5+ 3.59€
DK-1612-030/BL
DIGITUS DK-1612-030/BL Premium CAT 6 UTP patch cable Length 3.0m Color black
3.59€
DK-1512-050/B
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 5m color blue 5+ 3.59€
DK-1512-050/BL
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 5 m color black 5+ 3.59€
DK-1512-050/G
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 5m color green 5+ 3.59€
DK-1512-050/Y
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 5m color yellow
3.59€
DK-1612-030
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 3m color grey 5+ 3.59€
DK-1612-030/B
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 3m color blue 5+ 3.59€
DK-2932-01
DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 1m 2024-05-13 3.69€
DK-1512-070/BL
DIGITUS DK-1512-070/BL Premium CAT 5e UTP patch cable black 7.0m
3.89€
DK-1512-070/WH
DIGITUS DK-1512-070/WH Premium CAT 5e UTP patch cable 7.0 m color white 5+ 3.89€
DK-2932-02
DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 2m 2024-04-26 3.89€
DK-1512-070
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 7m color grey 5+ 3.89€
DK-1612-050/BL
DIGITUS DK-1612-050/BL Premium CAT 6 UTP patch cable Length 5.0m Color black 5+ 3.99€
DK-1612-050/B
DIGITUS DK-1612-050/B Premium CAT 6 UTP patch cable Length 5.0m Color blue 5+ 3.99€
DK-1612-050/R
DIGITUS DK-1612-050/R Premium CAT 6 UTP patch cable Length 5.0m Color red 5+ 3.99€
DK-2933-01
DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 1m 2024-04-26 3.99€
DK-2533-01/3
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 1m class OM3 5+ 3.99€
DK-1612-050
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 5m color grey 5+ 3.99€
DK-1612-050/G
DIGITUS DK-1612-050/G Premium CAT 6 UTP patch cable Length 5.0m Color green 5+ 4.19€
DK-2922-02
DIGITUS LWL patchcable SC/SC 09/125um 2m singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 4 4.29€
DK-2933-02
DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 2m 2 4.29€
DK-1512-100/BL
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 10m color black 3 4.39€
DK-1512-100/B
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 10m color blue 5+ 4.39€
DK-1512-100/G
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 10m color green 5+ 4.39€
DK-1512-100/WH
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 10m color white 5+ 4.39€
DK-2533-03
DIGITUS LWL patchcable LC/LC 50/125um 3m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit with protocol orange OM2 4 4.49€
DK-2932-03
DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m 2024-04-26 4.49€
DK-1512-150
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 15m color grey 5+ 4.79€
DK-2532-03/3
DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 3m multimode duplex halogenfree with protocoll OM3 1 4.89€
DK-2922-01
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord SC to SC OS2 Singlemode 09/125m Duplex Length 1m 2 4.99€
DK-2532-02/3
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to SC Multimode 50/125 m Duplex Length 2m Class OM3 2 5.29€
Rodoma 1-100 (iš 738 prekių) Puslapyje
Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: