Momentinė paieška

ieškoti ir prekių specifikacijose

Rodyti

NAUJIENOS / 3
Keisti

Gamintojas

ASSMANN ELECTRONIC / 5
ATEN / 2
D-LINK / 8
DELOCK / 1
EDIMAX / 1
EXTRALINK / 53
HP / 7
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS / 7
MELLANOX / 6
MIKROTIK / 17
NETGEAR / 8
SONNET / 2
TP-LINK / 22
UBIQUITI / 7
Keisti

Kaina

7.59 € 2986.00 €
Keisti
Sužinok, kodėl verta rinktis Hama produktus
 Paveikslėlis      Pavadinimas  Kiekis
e-Kaina
  
ASSMANN ELECTRONIC
MODELIS: DN-81000-02
Digitus Mini SFP Module DN-81000-02 Multimode, Cisco-compatible LC Duplex Connector, 1250 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m
5+ 13.49€
MODELIS: DN-81000-04
Digitus Mini SFP Module DN-81000-04 Multimode, HPE-compatible LC Duplex Connector, 1250 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m
5+ 13.49€
MODELIS: DN-81001
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
5+ 14.89€
MODELIS: DN-81000
Digitus Mini SFP Module DN-81000 50-62.5/125 μm MMF (Multi-Mode Fiber), Multimode LC Duplex Connector, 1250 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m
5+ 14.89€
MODELIS: DN-81200
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km
1 23.39€
ATEN
MODELIS: VE811R
HDMI HDBaseT Receiver 4k@100m VE811R
2 205.19€
MODELIS: VE811T
HDMI HDBaseT Transmitte 4k@100m VE811T
1 205.19€
D-LINK
MODELIS: DEM-431XT-DD
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, DDM, 80/300m
1 14.29€
MODELIS: DMC-G01LC
D-Link Media Converter DMC-G01LC Gigabit SFP port, 10/100/1000M RJ45 port
5+ 15.99€
MODELIS: DMC-G01LC/E
D-Link 10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter
1 36.89€
MODELIS: DEM-311GT
D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m
2 59.39€
MODELIS: DEM-310GT
D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km
2 84.99€
MODELIS: DEM-CB100S
D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M for DGS-1510, DGS-3630
2 149.99€
MODELIS: DEM-432XT
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
5+ 575.00€
EDIMAX
MODELIS: EA1-020D
Edimax 10G SFP+ DAC Cable, AWG30 EA1-020D SFP+
2 27.19€
EXTRALINK
MODELIS: EX.15845
EXTRALINK SFP 1.25G 1310nm 2km SM DOM
1 7.59€
MODELIS: EX.2268
Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 1m, AWG30 Cable DAC SFP+ 10Gbps, 1m, AWG30
5+ 9.39€
MODELIS: EX.15050
Module SFP 1.25G LC/UPC 850nm 550m multi mode
3 9.79€
MODELIS: EX.2183
Module SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 20km single
4 9.99€
MODELIS: EX.2190
Module SFP 1.25G Modu LC/UPC 850nm 550m multi mode
5 10.89€
MODELIS: EX.2244
Module SFP+ 10G LC/UPC 850nm 300m multi mode
1 13.89€
MODELIS: EX.15432
EXTRALINK SFP+ 10G 1310nm SM LC 2KM
1 14.69€
MODELIS: EX.15074
EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550nm SM 3km SC pair dedicated to HP/Aruba
2 17.49€
MODELIS: EX.15067
EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550nm SM 20km LC DOM pair dedicated to HP/Aruba
5+ 17.69€
MODELIS: EX.2237
Module SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 10km single
4 20.69€
MODELIS: EX.17375
EXTRALINK SFP28 DAC module cable 25G 1m direct attach cable
5 21.59€
MODELIS: EX.6198
Modules SFP 1.25G SFP WDM 1310/1550nm 3 LC
5 21.99€
MODELIS: EX.6204
Modules SFP 1.25G WDM 1310/1550nm 20km
1 21.99€
MODELIS: EX.8024
Module SFP1.25G LC/UPC 1550nm 80km single
5 22.49€
MODELIS: EX.15784
EXTRALINK QSFP+ DAC cable 40G 1m 30AWG passive
2 24.99€
MODELIS: EX.3296
Media konwerter Sedir 1xSFP 1xRJ45
5+ 24.99€
MODELIS: EX.17382
EXTRALINK SFP28 DAC module cable 25G 3m direct attach cable
2 25.69€
MODELIS: EX.15104
Module SFP+ 10G LC/UPC 850nm 300m multi mode
1 26.79€
MODELIS: EX.15081
Module SFP 1.25G to RJ45 1310/1550nm
1 27.19€
MODELIS: EX.2251
Module SFP 1.25G SFP RJ45 100/1000BASE-T
1 28.49€
MODELIS: EX.16521
EXTRALINK SFP28 25G 850nm MM 100M LC duplex
2 30.79€
MODELIS: EX.15906
EXTRALINK SFP+AOC cable 10G 5m
2 34.59€
MODELIS: EX.8048
Module SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 40km single mode
5 35.19€
MODELIS: EX.15807
EXTRALINK QSFP+ DAC cable 40G 3m 30AWG passive
5 38.19€
MODELIS: EX.16514
EXTRALINK SFP28 25G 1310nm SM 10km LC duplex
5 38.99€
MODELIS: EX.15098
Module SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 10km single mode
5 41.29€
MODELIS: EX.15777
EXTRALINK QSFP+ 40G 850nm MM 100M MPO duplex module
5 43.29€
MODELIS: EX.13643
EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1610nm SM 40km LC DDM
1 46.39€
MODELIS: EX.13599
EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1510nm SM 40km LC DDM
1 47.69€
MODELIS: EX.13612
EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1550nm SM 40km LC DDM
1 47.69€
MODELIS: EX.13636
EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1590nm SM 40km LC DDM
1 47.69€
MODELIS: EX.18235
EXTRALINK QSFP28 DAC cable 100G 1m 30AWG passive
4 48.99€
MODELIS: EX.15791
EXTRALINK QSFP+ DAC cable 40G to 4x 10G SFP+ 3m
5 51.19€
MODELIS: EX.6211
Module SFP+ 10G WDM 1270/1330nm 20km LC
4 55.19€
MODELIS: EX.18242
EXTRALINK QSFP28 DAC cable 100G 3m 30AWG passive
5 65.59€
MODELIS: EX.8062
EXTRALINK SFP+ 10G WDM 1270/1330 40km LC pair
4 66.49€
MODELIS: EX.15111
EXTRALINK SFP+ 10G WDM 1270/1330nm SM 20km pair dedicated to HP/Aruba
3 77.19€
MODELIS: EX.8444
Module SFP+ 10G to RJ45
4 83.49€
MODELIS: EX.13650
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1470nm SM 10km LC DDM
1 96.19€
MODELIS: EX.10093
EXTRALINK SFP+ 10G 1550nm SM LC 40KM
5 131.59€
MODELIS: EX.13667
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1490nm SM 10km LC DDM
1 141.39€
MODELIS: EX.13674
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1510nm SM 10km LC DDM
1 141.39€
MODELIS: EX.13681
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1530nm SM 10km LC DDM
1 141.39€
MODELIS: EX.13698
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1550nm SM 10km LC DDM
1 141.39€
MODELIS: EX.13704
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1570nm SM 10km LC DDM
1 141.39€
MODELIS: EX.13711
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1590nm SM 10km LC DDM
1 141.39€
MODELIS: EX.13728
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1610nm SM 10km LC DDM
1 141.39€
MODELIS: EX.8055
Module SFP+ 10G LC/UPC 1550nm 80km single mode
5 144.59€
MODELIS: EX.16538
EXTRALINK SFP28 25G WDM 1270/1330nm SM LC 10km pair
4 167.19€
HP
MODELIS: J9281D
HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable
1 125.19€
MODELIS: J4859D
HP Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver (J4859D)
5+ 224.39€
MODELIS: JL271A
HPE X240 100G QSFP28 1m DAC Cable
2 430.00€
MODELIS: QK724A
HPE B-series 16Gb SFP+ SW XCVR
3 497.00€
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS
MODELIS: 545013
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km
1 27.99€
MODELIS: 545006
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
3 34.89€
MODELIS: 506519
Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
2 49.79€
MODELIS: 523882
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit
3 51.29€
MODELIS: 510493
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
2 57.89€
MODELIS: 507462
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
5+ 64.29€
MODELIS: 507158
Media konverteris Intellinet 1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm
1 91.19€
MIKROTIK
MODELIS: S-85DLC05D
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
5+ 17.49€
MODELIS: S-31DLC20D
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
5+ 22.19€
MODELIS: S-RJ01
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
1 27.49€
MODELIS: XS+DA0001
MikroTik 25GBase Direct Attach Cable XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 1 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s
5+ 27.79€
MODELIS: S-55DLC80D
MikroTik SFP 1.25G module with Dual LC connector for long distance 80km links
2 29.49€
MODELIS: XS+DA0003
MikroTik 25GBase Direct Attach Cable XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 3 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s
5+ 36.69€
MODELIS: XQ+DA0001
CABLE DIRECT ATTACH QSFP28 1M/XQ+DA0001 MIKROTIK
5+ 36.79€
MODELIS: S+AO0005
MikroTik S+AO0005 10-Gigabit SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m
5+ 47.39€
MODELIS: S+85DLC03D
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
5+ 54.19€
MODELIS: XQ+DA0003
CABLE DIRECT ATTACH QSFP28 3M/XQ+DA0003 MIKROTIK
5+ 54.19€
MODELIS: S+RJ10
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ 10GbE copper module for Mikrotik up to 200m
5+ 60.79€
MODELIS: Q+85MP01D
MikroTik Q+85MP01D 40Gbps 850nm Multi-Mode optical QSFP+ module up to 150m
2 63.39€
MODELIS: Q+BC0003-S+
MIKROTIK 40 Gbps QSFP+ DAC 3m cable to 4x10G SFP+
1 64.89€
MODELIS: S-3553LC20D
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)
1 65.39€
MODELIS: S-4554LC80D
MikroTik Pair of imodules for 80km links, includes one S-45LC80D and one S-54LC80D
5+ 70.29€
MODELIS: XS+2733LC15D
NET TRANSCEIVER SFP/SFP+/SFP28/XS+2733LC15D MIKROTIK
2 325.39€
NETGEAR
MODELIS: AXC767-10000S
Netgear AXC767 Direct Attach Active SFP+ DAC Cable, 7 m, Black
2 46.69€
MODELIS: AXC761-10000S
Netgear AXC761-10000S SFP+ 1m Direct attach cable Netgear SFP+ DAC 1m CABLE AXC761
2 57.99€
MODELIS: AXC763-10000S
NETGEAR SFP+ to SFP+ 3m direct-attach-stacking cable for XSM, XS, M5300, XCM88xx, M6100 and several GSMxxxx models with SFP+ Ports
2 92.99€
MODELIS: AXC765-10000S
Netgear AXC765 Direct Attach Active SFP+ DAC Cable, 5 m, Black
2 108.19€
MODELIS: AGM734-10000S
Netgear ProSafe 1000Base-T SFP -> RJ45 GBIC (AGM734)
5 152.79€
SONNET
MODELIS: G10E-SFP-SR
Sonnet SFP+ transceiver (short range)
1 78.99€
MODELIS: G10E-SFP-LR
Sonnet SFP + Transceiver (Long-Range) - 10km
1 151.49€
TP-LINK
MODELIS: TL-SM321B-2
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-SM321B-2 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber)
5 11.69€
MODELIS: TL-SM311LS
TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module
3 13.69€
Rodoma 1-100 (iš 121 prekių) Puslapyje
Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: