Momentinė paieška

ieškoti ir prekių specifikacijose

Rodyti

NAUJIENOS / 3
Keisti

Gamintojas

AXIS / 1
CISCO / 1
CUDY / 12
D-LINK / 2
DELL / 2
EXTRALINK / 17
HP / 12
INTEL / 1
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS / 7
MIKROTIK / 21
NETGEAR / 2
PLANET / 2
QNAP / 2
TP-LINK / 35
UBIQUITI / 8
ZYXEL / 3
Keisti

Kaina

9.39 € 22631.00 €
Keisti
Sužinok, kodėl verta rinktis Hama produktus
 Paveikslėlis      Pavadinimas  Kiekis
e-Kaina
  
AXIS
MODELIS: 02740-002
NET CAMERA ACC POE MIDSPAN 60W/SFP T8154 02740-002 AXIS
2 283.59€
CUDY
MODELIS: SM100GMA-05
SFP Module SM100GMA-05 850nm MM 0.5Km
5+ 9.69€
MODELIS: SM100GSA-20
SFP Module SM100GSA-20 SM 1310nm 20km
5+ 12.69€
MODELIS: SM10GMA-03
SFP+ Module SM10GMA-03 LC MMF 300M 850nm
5+ 15.89€
MODELIS: MC100GMA-05
CUDY MC100GMA-05 Gigabit Media Converter
5+ 16.99€
MODELIS: SM220
SM220 SFP Module SFP to RJ-45 Gigabit
5+ 17.59€
MODELIS: MC100GSB-20B
MC100GSB-20B Media Converter GB 1550/1310nm
5+ 19.99€
MODELIS: MC100GSA-20
CUDY MC100GSA-20 Gigabit Media Converter
5+ 21.49€
MODELIS: SM10GSA-10
SFP+ Module SM10GSA-10 LC SMF 10Km 1310nm
5+ 24.49€
MODELIS: SM10GL
Module SFP+ SM10GL to 10G RJ45
5+ 62.69€
MODELIS: SM40GSR-03
CUDY SM40GSR-03 QSFP+ M odule 40G 300m SR4 850n
5+ 78.99€
D-LINK
MODELIS: DMC-G01LC/E
D-Link 10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter
5+ 40.79€
MODELIS: DEM-CB100S
D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M for DGS-1510, DGS-3630
3 153.69€
DELL
MODELIS: 470-ACFB
Dell Networking Cable, SFP28 to SFP28, 25GbE,2 Meter | Dell
1 40.59€
EXTRALINK
MODELIS: EX.2268
Cable DAC SFP+ 10Gbps, 1m, AWG30
5+ 10.19€
MODELIS: EX.17375
EXTRALINK SFP28 DAC module cable 25G 1m direct attach cable
1 21.69€
MODELIS: EX.2220
Modules SFP1.25G SFP WDM 1310/1550nm 3km SC
5+ 22.29€
MODELIS: EX.3296
Media konwerter Sedir 1xSFP 1xRJ45
5+ 23.99€
MODELIS: EX.8048
Module SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 40km single mode
1 26.39€
MODELIS: EX.15906
EXTRALINK SFP+AOC cable 10G 5m
5 37.69€
MODELIS: EX.13612
EXTRALINK SFP CWDM 1.25G 1550nm SM 40km LC DDM
1 59.59€
MODELIS: EX.8444
Module SFP+ 10G to RJ45
1 69.69€
MODELIS: EX.18242
EXTRALINK QSFP28 DAC cable 100G 3m 30AWG passive
3 72.19€
MODELIS: EX.15111
EXTRALINK SFP+ 10G WDM 1270/1330nm SM 20km pair dedicated to HP/Aruba
3 85.49€
MODELIS: EX.13698
EXTRALINK SFP+ CWDM 10G 1550nm SM 10km LC DDM
1 99.99€
MODELIS: EX.16538
EXTRALINK SFP28 25G WDM 1270/1330nm SM LC 10km pair
2 189.19€
HP
MODELIS: R9D16A
Aruba IOn 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
5+ 45.19€
MODELIS: R9D18A
HPE Aruba IOn XCVR 10G SFP+ LC SR 300m MMF
5+ 85.19€
MODELIS: 455886-B21
HPE BladeSystem c-Class 10Gb LR SFP+
2 100.49€
MODELIS: C8R24B
HPE MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR
2 440.00€
MODELIS: C8R25B
HPE MSA 10Gb SR iSCSI SFP 4pk XCVR
1 662.00€
INTEL
MODELIS: E10GSFPSR903239
NET ACC TRANSCEIVER SFP+/E10GSFPSR 903239 INTEL
2 54.59€
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS
MODELIS: 545013
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km
5+ 38.19€
MODELIS: 545006
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
5 51.59€
MODELIS: 506519
Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
4 60.99€
MODELIS: 510493
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
1 69.99€
MODELIS: 507462
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
1 71.99€
MODELIS: 508179
Intellinet siųstuvo-imtuvo modulis MiniGBIC/SFP+ 10GBase-T RJ45 10 Gigabit
1 264.79€
MIKROTIK
MODELIS: S-85DLC05D
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
5+ 9.39€
MODELIS: S-31DLC20D
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
5+ 20.39€
MODELIS: S-RJ01
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
5+ 25.39€
MODELIS: XS+DA0001
MikroTik | 25GBase Direct Attach Cable | XS+DA0001 | SFP/SFP+/SFP28 | Maximum transfer distance 1 m | Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s
5+ 25.39€
MODELIS: S-55DLC80D
MikroTik SFP 1.25G module with Dual LC connector for long distance 80km links
5+ 31.79€
MODELIS: RBFTC11
MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp
5+ 34.29€
MODELIS: XS+DA0003
MikroTik | 25GBase Direct Attach Cable | XS+DA0003 | SFP/SFP+/SFP28 | Maximum transfer distance 3 m | Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s
5+ 34.29€
MODELIS: XQ+DA0001
MIKROTIK XQ+DA0003 Cable DAC QSFP28 100Gb/s 1m
5+ 34.29€
MODELIS: S+AO0005
MikroTik S+AO0005 10-Gigabit SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m
5+ 44.49€
MODELIS: XS+85LC01D
NET TRANSCEIVER SFP/SFP+/SFP28/XS+85LC01D MIKROTIK
5+ 49.79€
MODELIS: S+85DLC03D
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
5+ 50.79€
MODELIS: XQ+DA0003
CABLE DIRECT ATTACH QSFP28 3M/XQ+DA0003 MIKROTIK
5+ 50.79€
MODELIS: XQ+CM0000-XS+
NET MODULE 100GBE QSFP28/XQ+CM0000-XS+ MIKROTIK
5+ 56.19€
MODELIS: S+RJ10
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ 10GbE copper module for Mikrotik up to 200m
5+ 57.19€
MODELIS: S-3553LC20D
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)
5+ 62.19€
MODELIS: XQ+BC0003-XS+
CABLE BREAK OUT QSFP+ TO SFP+/3M XQ+BC0003-XS+ MIKROTIK
5+ 68.49€
MODELIS: S-4554LC80D
MikroTik Pair of imodules for 80km links, includes one S-45LC80D and one S-54LC80D
5+ 78.69€
MODELIS: XQ+85MP01D
NET MODULE 100GBE QSFP28/XQ+85MP01D MIKROTIK
2 91.49€
MODELIS: XS+31LC10D
MIKROTIK XS+31LC10D Module SFP/SFP+/SFP28 1/10/25Gb/s SM 10km 1310nm
5+ 126.89€
MODELIS: XS+2733LC15D
NET TRANSCEIVER SFP/SFP+/SFP28/XS+2733LC15D MIKROTIK
1 309.59€
NETGEAR
MODELIS: AXC763-10000S
NETGEAR SFP+ to SFP+ 3m direct-attach-stacking cable for XSM XS M5300 XCM88xx M6100 and several GSMxxxx models with SFP+ Ports
3 96.19€
MODELIS: XS508M-100EUS
Netgear 8 PT 10-Gigabit/Multi-Gigabit Ethernet Unmanaged Rack Switch (XS508M)
1 544.00€
PLANET
MODELIS: FT-806B20
PLANET FT-806B20 tinklo medijos keitiklis 100 Mbit/ai 1550 nm Vienas režimas Juoda
1 73.59€
MODELIS: VC-231G
Planet VC-231G tinklo medijos keitiklis 1000 Mbit/ai Juoda
5 144.79€
QNAP
MODELIS: TRX-10GITSFPP-SR
Optical Transceiver 10 Gbe SFP+ SR 850nm
5+ 77.59€
MODELIS: CAB-DAC30M-SFPP
CAB-DAC30M-SFPP 3m SFP+ 10GbE DIRECT ATTACH CAB
1 81.19€
TP-LINK
MODELIS: TL-SM321B-2
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-SM321B-2 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber)
5+ 12.59€
MODELIS: TL-FC111A-20
TP-LINK 10/100 Mbps WDM Media Converter TL-FC111A-20 1 x SC Fiber Port, 10/100 Mbps RJ45 Port
3 12.99€
MODELIS: TL-SM311LS
TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module
1 15.89€
MODELIS: TL-FC111B-20
TP-LINK 10/100 Mbps WDM Media Converter TL-FC111B-20 1 x SC Fiber Port, 10/100 Mbps RJ45 Port
2 15.89€
MODELIS: MC220L
TP-Link MC220L konventeris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)
5+ 17.19€
MODELIS: TL-SM321B
TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
5+ 17.39€
MODELIS: SM321A-2
TP-Link SN321A-2 module SFP WDM Single 2km
5+ 19.49€
MODELIS: SM321B-2
TP-Link SM321B-2 module SFP WDM Single 2km
5+ 19.49€
MODELIS: TL-SM321A
TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
4 19.89€
MODELIS: MC112CS
TP-Link MC112CS konverteris RJ45/SC SM
2 20.79€
MODELIS: TL-SM321A-2
TP-LINK 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module TL-SM321A-2 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber)
5+ 23.49€
MODELIS: TL-FC311B-20
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-20 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
5 25.29€
MODELIS: TL-FC311A-20
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311A-20 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
5+ 26.59€
MODELIS: SM5220-1M
TP-LINK TL-SM5220-1M 1 Meter 10G SFP+ Direct Attach Cable | TP-LINK
3 26.99€
MODELIS: SM311LS
MiniGBIC Module TL-SM311LS (10km)
5+ 27.59€
MODELIS: SM331T
Module SFP SM331T 1000BASE-T RJ45
3 27.69€
MODELIS: TL-SM311LM
TP-Link TL-SM311LM tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1250 Mbit/ai mini-GBIC/SFP 850 nm
5+ 27.79€
MODELIS: MC100CM
TP-Link MC100CM šviesolaidinis konverteris daugiamodinis, 2km
5+ 28.29€
MODELIS: SM321B
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
5+ 29.89€
MODELIS: MC210CS
TP-Link MC210CS konventeris1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) vienamodis 15km
4 30.59€
MODELIS: FC311A-2
FC311A-2 Media Converter 1GE WDM
5+ 31.99€
MODELIS: FC311B-2
FC311B-2 Media Converter 1GE WDM
5+ 31.99€
MODELIS: TL-FC311A-2
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311A-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
2024-06-21 32.49€
MODELIS: SM321A
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
5+ 32.79€
MODELIS: TL-SM5110-SR
TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-SR SFP, Multi-Mode Fiber, LC, 10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm
5+ 32.99€
MODELIS: TL-FC311B-2
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-2 Gigabit SC Fiber Port, 10/100/1000 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX)
5+ 32.99€
MODELIS: FC311B-20
FC311B-20 Media Converter 1GE WDM
5+ 36.29€
MODELIS: TL-FC111PB-20
TP-LINK TL-FC111PB-20 10/100Mbps WDM Media Converter with 1-Port PoE
5+ 36.39€
MODELIS: MC111CS
TP-Link MC111CS konverteris WDM SM RJ45/SC SM
5+ 37.59€
MODELIS: MC200CM
TP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter
5+ 43.19€
MODELIS: TL-SM5110-LR
TP-LINK 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-LR LC Duplex, 10240 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, 0–70 °C
5+ 49.59€
MODELIS: SM5110-LR
Modul SFP+ SM5110-LR Single 10km
5+ 51.79€
MODELIS: SM5310-T
Module SM5310-T SFP+ 10G BASE-T RJ45
5+ 60.49€
UBIQUITI
MODELIS: UACC-OM-MM-1G-D-2
Ubiquiti | UF-MM-1G | SFP | Multi-Mode Fiber | Dual LC | 10/100/1000 Mbit/s | Wavelength 850 nm | Maximum transfer distance 550 m | (2-Pack) | 0 to +70C
5+ 18.59€
MODELIS: UDC-1
Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m
1 21.89€
MODELIS: UACC-DAC-SFP10-1M
UBIQUITI UACC-DAC-SFP10-1M SFP+ Module 10G 1M Direct Attach Copper Cable
5+ 21.89€
Rodoma 1-100 (iš 105 prekių) Puslapyje
Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: