Momentinė paieška

ieškoti ir prekių specifikacijose

Rodyti

NAUJI / 1
Keisti

Gamintojas

D-LINK / 21
DAHUA / 2
DELL / 4
EDIMAX / 3
EMERSON / 1
HP / 38
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS / 11
LENOVO / 1
MANHATTAN / 2
MIKROTIK / 28
NETGEAR / 8
QNAP / 1
TP-LINK / 19
UBIQUITI / 15
ZYXEL / 2
Keisti

Kaina

6.19 € 7162.00 €
Keisti
Sužinok, kodėl verta rinktis Hama produktus
 Paveikslėlis      Pavadinimas  Kiekis
e-Kaina
  
D-LINK
MODELIS: DEM-220T
D-Link DEM-220T SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1550/1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m
2 9.29€
MODELIS: DEM-220R
D-Link DEM-220R SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 20000 m, Bi-Directional
2 10.29€
MODELIS: DEM-211
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
4 13.89€
MODELIS: DEM-310GT
D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km
5+ 16.19€
MODELIS: DEM-330R/DD
D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m
5+ 16.99€
MODELIS: DEM-330T/10KM
D-Link WDM SFP Transceiver DEM-330T/10KM SFP, Single-Mode Fiber, 100-SM-LC-L, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength TX 1550, RX 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, Hot Pluggable; WDM Bi-direction, 0 to 70
2 17.99€
MODELIS: DMC-G01LC
D-Link Media Converter DMC-G01LC Gigabit SFP port, 10/100/1000M RJ45 port
5+ 20.49€
MODELIS: DEM-311GT/DD
D-Link DEM-311GT/DD SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, 0 to +70C
2 20.59€
MODELIS: DMC-F20SC-BXD
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
2 27.69€
MODELIS: DMC-G01LC/E
D-Link 10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter
32.79€
MODELIS: DMC-F20SC-BXU
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
2 33.69€
MODELIS: DEM-311GT
D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m
5+ 49.49€
MODELIS: DMC-300SC
D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
2 51.69€
MODELIS: DMC-920T
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
5+ 81.39€
MODELIS: DMC-920R
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
5 82.89€
MODELIS: DMC-1001
D-Link DMC-1001
1 104.69€
MODELIS: DEM-CB100S
D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M for DGS-1510, DGS-3630
2 125.99€
MODELIS: DEM-CB300S
D-Link DEM-CB300S
4 184.19€
MODELIS: DEM-431XT
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
270.69€
MODELIS: DMC-810SC/E
D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseLX SM(SC-Duplex)-10km
5 337.99€
MODELIS: DEM-432XT
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
483.00€
DAHUA
MODELIS: PFT3960
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960 DAHUA
1 39.69€
MODELIS: PFT3970
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3970 DAHUA
2 61.39€
DELL
MODELIS: 470-AAPX
Dell 470-AAPX 3 m, Black
1 44.29€
MODELIS: 470-AAIB
Dell Networking, Cable, QSFP+ to QSFP+, 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable, 0.5 m Dell
1 52.39€
MODELIS: 407-BBOU
Dell Networking transceiver 407-BBOU
68.79€
MODELIS: 470-13550
Dell Networking, Cable, QSFP+ to QSFP+, 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable, 0.5 Meter - Kit
3 143.29€
EDIMAX
MODELIS: EW-7811UN V2
Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano USB Adapter EW-7811UN V2
5+ 6.19€
MODELIS: EN-9225TXE
Edimax EN-9225TXE Gigabit Ethernet PCI Express Server Adapter
2 33.29€
MODELIS: EU-4307
Edimax USB Type-C to 2.5G Gigabit Ethernet Adapter
2 34.79€
EMERSON
MODELIS: LC-MM-SFP
VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC
2 78.19€
HP
MODELIS: J9281D
HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable
2 69.69€
MODELIS: J4858D
HP Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver (J4858D)
2 96.99€
MODELIS: JD096C
HP X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable (JD096C)
115.99€
MODELIS: J9283D
HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable
137.79€
MODELIS: J8177D
HPE Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR
147.29€
MODELIS: JD097C
HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable (JD097C)
154.19€
MODELIS: J4859D
HP Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver (J4859D)
5+ 160.19€
MODELIS: JW102A
Moduł Kabel ARUBA SFP+ Direct Attach 3M Cable JW102AHPE ARUBA SFP+ Direct Attach 3M Cable JW102
172.59€
MODELIS: J9285D
HPE Aruba Copper Cable 10G SFP+ 7m DA
182.19€
MODELIS: JL487A
Kabel ARUBA 25G SFP28 to SFP28 0.65m DAC JL487AHPE ARUBA 25G SFP28 to SFP28 0.65m DAC JL487
189.19€
MODELIS: JD118B
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B)
203.99€
MODELIS: JH235A
Kabel X242 40G QSFP+ to Q SFP+ 3m DAC Cable JH235AHPE X242 40G QSFP+ to Q SFP+ 3m DAC Cable JH235
223.99€
MODELIS: JG081C
HP X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable (JG081C)
265.29€
MODELIS: C8R25B
HPE MSA 10Gb SR iSCSI SFP 4pk XCVR
2 290.19€
MODELIS: JC784C
HP X240 10G SFP+ SFP+ 7m DAC Cable (JC784C)
298.89€
MODELIS: JL290A
HPE X2A0 10G SFP+ 7m AOC Cable
315.19€
MODELIS: JH236A
HPE X242 40G QSFP+ to QSFP+ 5m DAC Cable
329.49€
MODELIS: C8R24B
HPE MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR
2 344.69€
MODELIS: JH193A
HPE FlexNetwork 10500 16-port 1/10GbE SFP+ SF Module
2 348.19€
MODELIS: JG326A
HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable
357.89€
MODELIS: JD119B
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver (JD119B)
366.69€
MODELIS: JL271A
HPE X240 100G QSFP28 1m DAC Cable
4 388.19€
MODELIS: JG327A
HP X240 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC Cable
466.00€
MODELIS: P08446-B21
HPE 10GbE 2p SFP+ QL414 01 Adapter
472.00€
MODELIS: Q8N52A
HPE Aruba SFP-LX Transceiver Extended Temperature 1000BASE-LX SFP 1310nm LC Connector Pluggable GbE
580.00€
MODELIS: JG328A
HPE X240 40G QSFP+ QSFP+ 5m DAC Cable
602.00€
MODELIS: 813874-B21
HPE 10GBase-T SFP+ Transceiver
603.00€
MODELIS: JG330A
Moduł kabel X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 3m DAC Cable JG330AHPE X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 3m DAC Cable JG330A
644.00€
MODELIS: JG331A
Moduł kabel X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC Cable JG331AHPE X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC Cable JG331
752.00€
MODELIS: JL251A
Moduł SFP X140 40G QSFP+ LC BiDi 100m MM XCVR JL251AHPE X140 40G QSFP+ LC BiDi 100m MM XCVR JL251
887.00€
MODELIS: J9152D
Kabel ARUBA 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR J9152DHPE ARUBA 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR J9152
897.00€
MODELIS: JL308A
ARUBA 40G QSFP+ LC Bidirectional JL308AHPE ARUBA 40G QSFP+ LC Bidirectional JL308
916.00€
MODELIS: 845398-B21
HPE 25Gb SFP28 SR 100m Transceiver
1 213.00€
MODELIS: JH155A
HPE 5510 2-port QSFP+ Module
1 613.00€
MODELIS: 845966-B21
HPE 100Gb QSFP28 MPO SR 4 100m XCVR
2 440.00€
MODELIS: JG325B
Moduł X140 40G QSFP+ MPO SR4 XCVR JG325BHPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 XCVR JG325
2 535.00€
MODELIS: JL079A
Moduł SFP ARUBA 3810M 2QSFP+ 40GbE Module JL079AHPE ARUBA 3810M 2QSFP+ 40GbE Module JL079
3 463.00€
MODELIS: JG661A
Moduł SFP X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR JG661AHPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM XCVR JG661
7 162.00€
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS
MODELIS: 545013
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km
4 23.59€
MODELIS: 545006
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
5+ 28.79€
MODELIS: 506724
Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm
30.39€
MODELIS: 523882
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit
2 40.79€
MODELIS: 506519
Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
4 50.19€
MODELIS: 507462
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
2 51.39€
MODELIS: 510493
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
1 52.19€
MODELIS: 508209
Intellinet Gigabit PoE+ Media Converter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SC) SM 20km
3 86.39€
MODELIS: 506533
Media Converter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX MM SC
5 94.29€
MODELIS: 507479
INTELLINET Gigabit SFP+ Mini-GBIC Transceiver 10GBase-LR LC Single-Mode Port Distance support 10km Wavelength 1310 nm
4 111.69€
MODELIS: 508193
Intellinet Media Converter 10GBase-T/10GBase-R, 1x 10GB SFP+ Slot/1x 10GB RJ45
239.29€
LENOVO
MODELIS: SFP-25G-SR-S-C
CISCO 25GBIT SFP+
276.49€
MANHATTAN
MODELIS: 152297
MANHATTAN USB-A to SFP Fiber Optic Converter USB 3.2 Gen 1 1000 Mbps Ethernet Optical Network Connection Open SFP Slot Black
3 101.69€
MODELIS: 153508
MANHATTAN USB-C to SFP Fiber Optic Converter USB 3.2 Gen 1 1000 Mbps Ethernet Optical Network Connection Open SFP Slot Black
3 106.79€
MIKROTIK
MODELIS: S-85DLC05D
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
5+ 13.39€
MODELIS: S-31DLC20D
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
5+ 17.79€
MODELIS: S-55DLC80D
MikroTik SFP 1.25G module with Dual LC connector for long distance 80km links
5+ 21.19€
MODELIS: S-RJ01
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
5+ 22.19€
MODELIS: S+DA0001
MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable
24.19€
MODELIS: Q+DA0001
MIKROTIK MT Q+DA0001 40 Gbps direct attach QSFP+ cable. 1m
5+ 24.59€
MODELIS: XS+DA0003
MikroTik 25GBase Direct Attach Cable XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 3 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s
5+ 30.79€
MODELIS: RBFTC11
MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp
31.19€
MODELIS: XS+DA0001
MikroTik 25GBase Direct Attach Cable XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 1 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s
5+ 31.39€
MODELIS: S+DA0003
MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable
34.39€
MODELIS: S+AO0005
MikroTik S+AO0005 10-Gigabit SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m
5+ 40.39€
MODELIS: S-C53DLC40D
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1530nm Dual LC-connector DDM
2 42.39€
MODELIS: S-C47DLC40D
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1470nm Dual LC-connector DDM
1 42.49€
MODELIS: S-C49DLC40D
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1490nm Dual LC-connector DDM
2 42.49€
MODELIS: S-C51DLC40D
MIKROTIK SFP CWDM module 1.25G SM 40km 1510nm Dual LC-connector DDM
2 42.49€
MODELIS: Q+BC0003-S+
MIKROTIK 40 Gbps QSFP+ DAC 3m cable to 4x10G SFP+
1 43.29€
MODELIS: S+85DLC03D
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
5+ 44.69€
Rodoma 1-100 (iš 156 prekių) Puslapyje
Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: