Naudojimosi taisyklės  

SKY Eurų dovanų kortelių naudojimo taisyklės

1. Pirkėjas, įsigydamas SKY Eurų dovanų kortelę (toliau - Kortelė), sutinka su šiomis Kortelių platinimo sąlygomis ir taisyklėmis (toliau dar vadinamos Taisyklėmis). Pirkėjas, įsigijęs Kortelę ir vėliau perleisdamas tą Kortelę kitam asmeniui, įsipareigoja informuoti tą kitą asmenį (būsimąjį Kortelės turėtoją) apie šias Kortelių naudojimo taisykles.

2. Kortelė – tai speciali nustatytos formos kortelė ar kita patvari laikmena su Kortelės informacija, kuri patvirtina Pirkėjo mokėjimo faktą ir suteikia Kortelės turėtojui teisę į atitinkančios Kortelės nominalo vertės nuolaidą įsigyti Pardavėjo parduodamas prekes ar paslaugas.

3. Kortelė yra vienkartinė, t.y. ją galima panaudoti tik vieną kartą. Kortelė nėra grąžinama ar keičiama į pinigus.

4. Kortelėje nurodoma ir/ar įrašoma ši informacija:

  • Kortelės nominalas
  • Kortelės autorizacijos kodas
  • Kortelės identifikacijos numeris
  • Kortelės galiojimo pabaigos data
  • Kita informacija, reikalinga tinkamai informuoti Pirkėją apie kortelės naudojimosi tvarką
  • Kortelės QR kodas – ant Kortelės esantis dviejų dimensijų juodų taškų tinklelis baltame fone, į kurį nukreipus savo mobilųjį įrenginį ir nuskaičius Kortelės QR kodą, pateikiamas Kortelėje esantis likutis bei likučio galiojimas

5. Korteles galite įsigyti mūsų prekybos salonuose, atsiskaitant grynaisiais pinigais, banko kortele arba atliekant išankstinį apmokėjimą pavedimu. Jei norite SKY Eurų dovanų kortelę įsigyti virtualiai ir gauti ją .pdf formatu, galite susisiekti su bet kuriuo mūsų salonu ir gauti kortelę el. paštu.

6. Naujai įsigyta Kortelė galioja 12 (dvylika) mėnesių nuo jos įsigijimo dienos. Kortelės galiojimo pradžios data sutampa su Kortelės pardavimo data.

7. Kortelės savitarna – internetinis https://www.skytech.lt/giftcard puslapis, kuriame Kortelės turėtojas, suvedęs reikiamus identifikacinius duomenis, gali pasitikrinti Kortelės likutį bei galiojimą

8. Kortelę galite panaudoti visuose SKYTECH pardavimo salonuose, bei užsakant prekes ar paslaugas SKYTECH internetinėje parduotuvėje.

9. Panaudojant Kortelę, pirkiniui bus pritaikyta atitinkamo dydžio nuolaida: vieno SKY Euro vertė lygi vienam Eurui. Kortelės SKY Eurais galite padengti iki 100% pirkinio vertės. Nuolaida taikoma pagal šią taisyklę: kiekviena prekė ar paslauga (įskaitant transportavimą ir kt.) turi kainuoti ne mažiau 1 ct (be PVM), tad jei perkate 1 prekę (paslaugą), teks primokėti 1 ct, 2 prekes (paslaugas) - 2 ct ir t.t.;

10. Jei perkama brangesnė nei Kortelės nominalo prekė, likutį galima primokėti Jums patogiu būdu. Jei pirkinys yra mažesnės vertės - likutis negrąžinamas.

11. Dovanų kortelės turėtojui, atsiskaitančiam Dovanų kortele (-ėmis ), PVM sąskaita - faktūra už Kortele apmokėtas prekes ir paslaugas (ar jų dalį) neišrašoma. Pvz. jei prekių ir paslaugų kaina yra 100 EUR ir dalį pirkinio sumos (pvz. 20 EUR) apmokėjote dovanų kortele, PVM sąskaitą-faktūrą galime išrašyti tik galutinei (po pritaikytos nuolaidos) sumai - t,y. 80 EUR.

12. Grąžinant prekes, už kurias (pilnai ar iš dalies) buvo atsiskaityta Kortele, Pardavėjas turi teisę tą pinigų sumą, kuri buvo apmokėta Kortele, klientui sugrąžinti taip pat Kortele arba į jo SKY EUR sąskaitą, jei Pirkėjas turi vartotojo paskyrą SKYTECH elektroninėje parduotuvėje.

13. Jei Kortelė yra sugadinta ir neįmanoma jos identifikuoti, tokia Kortelė atgal nepriimama, pinigai už ją negrąžinami.

14. Nuo Kortelės įsigijimo momento Kortelės turėtojas yra pats asmeniškai atsakingas už Kortelės saugumą. Kortelės turėtojas užtikrina, kad Kortelės identifikaciniai duomenys (Autorizacijos kodas ir pan.) netaps žinomi tretiesiems asmenims, kurie, pasinaudoję svetimos Kortelės kodu, galėtų ja pasinaudoti ir/ar kitaip pakenkti Kortelės turėtojo interesams. Nuo Kortelės pardavimo/pateikimo Kortelės turėtojui (Pirkėjui), Pardavėjas už Kortelės saugumą nebeatsako.

15. Informacija apie Korteles teikiama SKYTECH internetinėje svetainėje www.skytech.lt, el. paštu pagalba@skytech.lt,  bei Kortelių platinimo vietose (SKYTECH prekybos salonose)

Šios taisyklės galioja nuo 2023-05-12
 


 

Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: