Momentinė paieška

ieškoti ir prekių specifikacijose

Rodyti

AKCIJOS / 1
REKOMENDUOJAME / 2
Keisti

Gamintojas

ALANTEC / 14
ART / 2
ASSMANN ELECTRONIC / 150
BELDEN / 1
DAHUA / 10
DELOCK / 1
EXTRALINK / 343
GEMBIRD / 280
GENWAY / 1
GOOBAY / 47
HAMA / 1
HIKVISION / 1
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS / 17
LANBERG / 389
LINDY / 64
LOGILINK / 343
MACLEAN / 4
MANHATTAN / 5
NETRACK / 109
PROCAB / 1
Q-LANTEC / 4
QOLTEC / 11
SANDBERG / 2
TB / 25
TECHLY / 12
TECHLY PRO / 4
UBIQUITI / 1
UNITEK / 14
VIVANCO / 4
ZTE / 1
ZYXEL / 1
Keisti

Tipas

KOMP. TINKLAS / 1437
TEL. TINKLAS / 51
OPTINIS KOMP. TINKLAS / 241
DUOM. CENTRŲ SFP+ / 132
Keisti

Ilgis

0,0 - 1,0 M / 575
1,1 - 2,0 M / 331
2,1 - 5,0 M / 383
5,1 - 10,0 M / 194
10,1 - 50,0 M / 186
50,0 - 100,0 M / 40
100,0+ M / 153
Keisti

Kaina

0.19 € 380.49 €
Keisti
Sužinok, kodėl verta rinktis Hama produktus
 Modelis      Pavadinimas  Kiekis
e-Kaina
  
ALANTEC
KIU5PVC305
A-LAN KIU5PVC305 tinklo kabelis Pilka 305 m Cat5e U/UTP (UTP) 5+ 133.69€
KIU5LINKA305
Alantec KIU5LINKA305 305 m Cat5e U/UTP tinklo kabelis (UTP), pilkas 5+ 147.29€
KIU5STR305
Alantec KIU5STR305 tinklo kabelis Pilka 305 m Cat5e U/UTP (UTP) 2 148.79€
KIU5OUTS305
A-LAN KIU5OUTS305 tinklo kabelis Juoda 305 m Cat5e U/UTP (UTP) 5+ 151.79€
KIU6LSOH305
A-LAN KIU6LSOH305 tinklo kabelis Pilka 305 m Cat6 U/UTP (UTP) 5+ 166.69€
KIU5OUTZ305
A-LAN KIU5OUTZ305 tinklo kabelis Pilka 305 m Cat5e U/UTP (UTP) 5+ 168.79€
KIU6LINKA305
A-LAN KIU6LINKA305 tinklo kabelis Pilka 305 m Cat6 U/UTP (UTP) 1 172.99€
KIF5OUT305
Alantec KIF5OUT305 tinklo kabelis Juoda 305 m Cat5e F/UTP (FTP) 4 176.00€
KIU6OUTZ305
Alantec KIU6OUTZ305 tinklo kabelis 305 m Cat6 U/UTP (UTP) Juoda 1 224.49€
KIF5OUTZ305
Alantec KIF5OUTZ305 tinklo kabelis Juoda 305 m Cat5e U/UTP (UTP) 2 232.49€
ART
KABSI AL-OEM-299R
ART KABSI AL-OEM-299R Patchcord UTP 5e 0.5m red oem 5 0.49€
KABSI AL-OEM-300G
ART KABSI AL-OEM-300G Patchcord UTP 5e 1m green oem 1 0.69€
ASSMANN ELECTRONIC
DK-1512-0025/Y
DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable Length 0.25m Color yellow 5+ 0.49€
DK-1512-005/WH
DIGITUS DK-1512-005/WH Premium CAT 5e UTP patch cable 0.50m color white 5+ 0.49€
DK-1512-0025
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.25m color grey 5+ 0.49€
DK-1512-005
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.5m color grey 5+ 0.49€
DK-1512-005/B
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.5m color blue 5+ 0.49€
DK-1512-005/BL
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.5m color black 2024-03-22 0.49€
DK-1512-005/G
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26 7 length 0.5m color green 5+ 0.49€
DK-1512-005/R
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.5m color red 5+ 0.49€
DK-1512-010/WH
DIGITUS DK-1512-010/WH Premium CAT 5e UTP patch cable 1.0m color white 5+ 0.59€
DK-1512-005/Y
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26 7 length 0.5m color yellow 5+ 0.59€
DK-1512-010
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 1m color grey 5+ 0.59€
DK-1512-010/B
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 1 m color blue 5+ 0.59€
DK-1512-010/BL
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26 7 length 1 m color black 5+ 0.59€
DK-1512-010/G
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26 7 length 1m color green 5+ 0.59€
DK-1512-010/R
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26 7 length 1m color red 5+ 0.59€
DK-1612-005
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.5m color grey 5+ 0.59€
DK-1612-005/B
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.5m color blue 5+ 0.59€
DK-1612-005/R
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 0.5m color red 5+ 0.59€
DK-1512-015
DIGITUS DK-1512-015 Premium CAT 5e UTP patch cable Length 1.5m Color grey 5+ 0.69€
DK-1612-010/BL
DIGITUS DK-1612-010/BL Premium CAT 6 UTP patch cable Length 1.0m Color black 5+ 0.69€
DK-1512-015/B
DIGITUS DK-1512-015/B Premium CAT 5e UTP patch cable Length 1.5m Color blue 5+ 0.69€
DK-1512-015/R
DIGITUS DK-1512-015/R Premium CAT 5e UTP patch cable Length 1.5m Color red 5+ 0.69€
DK-1512-015/WH
DIGITUS DK-1512-015/WH Premium CAT 5e UTP patch cable 1.5m color white 5+ 0.69€
DK-1512-020
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color grey 5+ 0.69€
DK-1512-020/B
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color blue 5+ 0.69€
DK-1612-010/B
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 1m color blue 5+ 0.69€
DK-1612-010/R
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 1m color red 5+ 0.69€
DK-1512-015/G
DIGITUS CAT 5e UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 1.5m Color blue 5+ 0.69€
DK-1512-020/WH
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2 m color white 5+ 0.79€
DK-1512-020/BL
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color black 5+ 0.79€
DK-1512-020/R
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color red 5+ 0.79€
DK-1612-010
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 1m color grey 5+ 0.79€
DK-1512-025
DIGITUS DK-1512-025 Premium CAT 5e UTP patch cable Length 2.5m Color grey 5+ 0.89€
DK-1612-020/BL
DIGITUS DK-1612-020/BL Premium CAT 6 UTP patch cable Length 2.0m Color black 1 0.89€
DK-1512-030/R
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 3m color red 5+ 0.89€
DK-1512-030/Y
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 3m color yellow 5+ 0.89€
DK-1512-030
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 3m color grey 5+ 0.89€
DK-1512-030/B
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 3m color blue 5+ 0.89€
DK-1512-030/BL
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 3m color black 2 0.89€
DK-1512-030/G
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26 7 length 3 m color green 5+ 0.89€
DK-1612-020
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color grey 5+ 0.89€
DK-1617-005
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 length 0.50 m color grey 5+ 0.89€
DK-1521-020
Digitus 5+ 0.89€
DK-1612-020/B
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color blue 5+ 0.99€
DK-1511-010/Y
Digitus | Patch cord | CAT 5e U-UTP | PVC AWG 26/7 | 1 m | Yellow | Modular RJ45 (8/8) plug 5+ 0.99€
DK-1612-020/Y
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 2m color yellow 2024-03-02 1.19€
DK-1512-050
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 5m color grey 5+ 1.29€
DK-1512-050/B
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 5m color blue 5 1.29€
DK-1512-050/G
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 5m color green 5+ 1.29€
DK-1512-050/R
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 5m color red 5+ 1.29€
DK-1612-030/B
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 3m color blue 5+ 1.29€
DK-1612-030/R
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 3m color red 5+ 1.29€
DK-1644-A-0025/B
Digitus 2024-03-02 1.29€
DK-1512-050/WH
DIGITUS DK-1512-050/WH Premium CAT 5e UTP patch cable 5.0m color white 5+ 1.39€
DK-1617-010
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 length 1m color grey 5+ 1.39€
DK-1512-070
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 7m color grey 5+ 1.59€
DK-1612-050/BL
DIGITUS DK-1612-050/BL Premium CAT 6 UTP patch cable Length 5.0m Color black 5+ 1.69€
DK-1612-050/B
DIGITUS DK-1612-050/B Premium CAT 6 UTP patch cable Length 5.0m Color blue 5+ 1.69€
DK-1512-070/B
DIGITUS DK-1512-070/B Premium CAT 5e UTP patch cable Length 7m Color blue 5+ 1.69€
DK-1512-070/WH
DIGITUS DK-1512-070/WH Premium CAT 5e UTP patch cable 7.0 m color white 5+ 1.69€
DK-1612-050
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 5m color grey 5+ 1.69€
DK-1644-A-005/B
Digitus 1 1.69€
DK-1617-020
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 length 2m color grey 5+ 1.79€
DK-1644-A-005
DIGITUS patch cable CAT6A 0.5m grey LSOH 4x2 AWG 26/7 twisted pair 2xRJ45 grey 5+ 1.89€
DK-1644-A-010
DIGITUS patch cable CAT6A 1.0m grey LSOH 4x2 AWG 26/7 twisted pair 2xRJ45 grey 5+ 1.89€
DK-1644-A-010/B
DIGITUS CAT 6A S-FTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 length 1 m color blue 5+ 1.89€
DK-1612-070/Y
DIGITUS CAT 6 UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 7m Color yellow 5+ 1.99€
DK-1512-100/BL
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 10m color black 5+ 2.19€
DK-1512-100
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 10m color grey 5+ 2.19€
DK-1617-030
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 length 3 m color grey 5+ 2.19€
DK-1512-100/WH
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 10m color white 5+ 2.19€
DK-1521-030
Digitus | Patch cord | CAT 5e F-UTP | PVC AWG 26/7 | 3 m | Grey | Modular RJ45 (8/8) plug 5+ 2.19€
DK-1617-020S
Digitus | Patch cord | CAT 6 U-UTP Slim patch cord | 2 m | Grey | Modular RJ45 (8/8) plug | Transparent red coloured connector for easy identification of Category 6 (250 MHz). Inner conductors: Copper (Cu) 4 2.19€
DK-2533-01
DIGITUS LWL patchcable LC/LC 50/125um 1m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit with protocol orange OM2 2024-03-02 2.29€
DK-1617-015S
Digitus | Patch cord | CAT 6 U-UTP Slim patch cord | 1.5 m | Grey | Modular RJ45 (8/8) plug | Transparent red coloured connector for easy identification of Category 6 (250 MHz). Inner conductors: Copper (Cu) 5+ 2.29€
DK-1612-050/G
DIGITUS DK-1612-050/G Premium CAT 6 UTP patch cable Length 5.0m Color green 5+ 2.79€
DK-1612-100
DIGITUS DK-1612-100 Premium CAT 6 UTP patch cable Length 10.0m Color grey 5+ 2.89€
DK-1617-050
DIGITUS CAT 6 U-UTP patch cable Cu LSZH AWG 26/7 length 5 m color grey 5+ 3.39€
DK-1512-200
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 20 m color grey 5+ 3.49€
DK-2532-01/3
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to SC Multimode 50/125m Duplex Length 1m Class OM3 2 3.49€
DK-2932-01
DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 1m 3 3.69€
DK-2933-01
DIGITUS LWL patchcable LC/LC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 1m 5+ 3.99€
DK-2533-01/3
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord LC to LC Multimode 50/125 mju Duplex long 1m class OM3 2024-03-02 3.99€
DK-1512-250
DIGITUS DK-1512-250 Premium CAT 5e UTP patch cable Length 25m Color grey 5+ 4.29€
DK-2922-02
DIGITUS LWL patchcable SC/SC 09/125um 2m singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 5+ 4.29€
DK-2533-03
DIGITUS LWL patchcable LC/LC 50/125um 3m Multimode Duplex Halogenfrei bis 1Gbit with protocol orange OM2 5+ 4.49€
DK-2932-03
DIGITUS LWL patchcable LC/SC 09/125um singelmode Duplex halogenfree with protocol yellow 3m 5+ 4.49€
DK-1512-300/WH
DIGITUS CAT 5e U-UTP patch cable PVC AWG 26/7 length 30m color white 5+ 4.49€
Rodoma 1-100 (iš 1368 prekių) Puslapyje
Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: