Garantinis aptarnavimas

Mes rūpinamės savo klientų poreikiais ir patogumu, todėl bendradarbiaujame su daugiau nei trimis šimtais gamintojų bei keliomis dešimtimis jų įgaliotų techninio aptarnavimo centrų - prekių remonto darbus visada patikime profesionalams.

Visada garantuojame Jums perduodamų daiktų kokybę. Nepaisant to, eksploatuojant net ir kokybiškas prekes, kartais gali atsirasti įvairių trikdžių ar sutrikimų. Tokiu atveju, prašome Jūsų nedelsiant nutraukti prekės eksploatavimą ir iškart kreiptis į mus arba gamintojo įgaliotą techninį centrą. Nemokamas prekės garantinis aptarnavimas bus vykdomas pagal sudarytos pirkimo-pardavimo sutarties bei garantinio aptarnavimo sutarties sąlygas, laikantis LR Vartotojų teisių apsaugos įstatymo bei kitų Pirkėjus ginančių LR Teisės aktų.

Jei turite klausimų dėl SKYTECH prekėms teikiamų garantijų ar garantinio aptarnavimo sąlygų, visada galite susisiekti su mūsų vadybininkais ir pasitikslinti Jus dominančius aspektus.

Kiekvienos SKYTECH parduodamos prekės gamintojo garantijos terminas yra nurodytas tos prekės puslapyje bei garantiniame talone. Garantinio aptarnavimo sąlygas galite rasti www.skytech.lt/garantija.

Prekės eksploatavimo metu atsiradę gedimai garantinio aptarnavimo procedūros metu šalinami per šiuos terminus: 14-20 darbo dienų nuo prekės perdavimo gamintojo įgaliotam techniniam centrui arba per 30 darbo dienų, jei garantiniam remontui atlikti būtina detalė turi būti pristatyta iš užsienio, arba jei gamintojo įgaliotas techninis centras yra už Lietuvos ribų. Visais atvejais garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką.

Prekės (priklausomai nuo pobūdžio ir gamintojo) garantiniam aptarnavimui yra priimamos SKYTECH serviso centruose arba gamintojų įgaliotuose techniniuose centruose, kurių kontaktus rasite žemiau.
DĖMESIO: Pristatant prekes garantiniam aptarnavimui, būtina turėti prekės garantinį taloną ir pirkimą įrodantį dokumentą.

Pristatydami sugedusią prekę į Gamintojo įgaliotą techninį centrą, sutaupysite nuo 5 iki 7 darbo dienų (SKYTECH servisai prekes į gamintojų įgaliotus techninius centrus pristato ir pasiima kartą per savaitę). Jei, visgi, prekę, kuri aptarnaujama Jūsų mieste esančiame Gamintojo įgaliotame techniniame centre, pasirinksite pristatyti į SKYTECH servisus, gali būti taikomas prekės transportavimo mokestis. Jei Gamintojo įgalioto techninio centro Jūsų mieste nėra - pristatykite prekes į SKYTECH servisą - jokių papildomų mokesčių taikoma nebus.

Pasirinkite savo prekės kategoriją ir gamintoją:

Paieška pagal Gamintoją | Įrangos tipą

Norint sužinoti Įgaliotą serviso centrą, atliekantį Jūsų įsigytos prekės garantinį aptarnavimą, prašome pasirinkti įrangos gamintoją bei tipą dešiniau esančiuose stulpeliuose. Jūsų patogumui, paiešką galite atlikti tiek pagal gamintoją, tiek pagal prekės pobūdį, pasirenkant paieškos objektą šio stulpelio viršuje.

Pasirinkite įrangos tipą
Servisas Miestas Adresas Tel. nr.
Prašome pasirinkti Jūsų įrangos gamintoją ir tipą.

Jeigu Jūsų prekės šiame sąraše nėra, prašome ją pristatyti į Jums artimiausią SKYTECH servisą arba susisiekti su mūsų vadybininkais.

Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: