Atsiskaitymo būdai  

svetainėje užsakymų apmokėjimas paprastas, greitas ir patogus. Atsiskaityti už prekes galite Jums priimtinausiu būdu: banko pavedimu; naudojantis e-bankininkystės sistemomis; grynaisiais pinigais arba banko kortele (Alytaus ir Plungės padaliniuose atsiskaityti kortele galimybės nėra) prekių pristatymo (atsiėmimo) metu; naudojantis PayPal, Paysera mokėjimo sistemomis; taip pat prekes galite pirkti išsimokėtinai; naudoti SKYTECH dovanų korteles arba sukauptus SKY Eurus.

Pagal SKYTECH naudojimosi svetaine taisykles bei užsakymo sutarties sąlygas - sudaryti ir neapmokėti užsakymai laikomi nepatvirtintais ir nėra vykdomi (išskyrus atvejus, kai pasirenkama mokėti atsiimant prekes). Lankytojai gali be jokių apribojimų sudarinėti užsakymus, tik kol jie nėra apmokėti – jie nebus vykdomi.

Gavę mokėjimą bei patvirtinę užsakymą, nedelsiant pradėsime jį vykdyti ir papildomai informuosime Jus apie jo paruošimą ar pristatymą el. paštu ir SMS žinute.
Daugiau apie prekių pristatymą.

Stebėti užsakymo vykdymo eigą galite prisijungę prie užsakymo vykdymo puslapio. Registruoti vartotojai užsakymo vykdymą gali stebėti savo vartotojo paskyros „Mano paskyra“ punkte „Mano užsakymai“:
 

Neregistruoti vartotojai prie savo užsakymo gali prisijungti paspaudę nuorodą, pateiktą užsakymo sudarymo laiške bei įvedę tame pačiame laiške pateiktą slaptažodį.

Užsakymą galima patvirtinti pasirenkant norimą mokėjimo būdą ir atliekant mokėjimą. Registruoti SKYTECH vartotojai, turintys Kitokios Kliento Kortelę, užsakymus iki tam tikros sumos, patvirtinti gali įvedę savo kortelės numerį ir pasirinkę mokėjimą grynaisiais pinigais prekių perdavimo metu. *

*Tik užsakymams kurių vertė iki 200 EUR

 

Su kiekvieno mokėjimo būdo ypatumais, privalumais ir trūkumais galite susipažinti žemiau esančioje lentelėje:

Pasirinkite atsiskaitymo būdą:
Papildoma informacija:

Sužinokite Jums priimtiniausių mokėjimo būdų ypatumus, privalumus ir trūkumus, pasirinkdami jį stulpelyje kairėje

SKYTECH rekomenduoja rinktis banko pavedimą. Tai universalus atsiskaitymo už prekes būdas, leidžiantis atlikti mokėjimą Jums patogiu metu. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, turėsite į SKYTECH.LT sąskaitą pervesti užsakymo vertės pinigų sumą. Tai galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės sistemos arba bet kuriame banko ar pašto skyriuje.

Šio mokėjimo būdo privalumas :

Pasirinkus šį mokėjimo būdą ir pilnai įvykdžius užsakymą 0,5% apmokėtos sumos grįš Jūsų SKY Eurų sąskaitą !* Daugiau apie SKY Eur lojalumo programa skaitykite čia.

*Tik regisruotiems SKYTECH svetainės lankytojams

Atliekant pavedimą, pasirinkite vieną iš SKYTECH.LT sąskaitų, esančių SEB ar SWEDBANK bankuose:

 
Bankas: AB "SEB bankas"
Banko kodas: 70440
Atsiskaitomoji sąskaita: LT927044060007101558
 
Bankas: AB bankas "SWEDBANK"
Banko kodas: 73000
Atsiskaitomoji sąskaita: LT537300010119223160

 

Jei Jūsų bankas yra SWEDBANK ar SEB – rekomenduojama rinktis to paties banko sąskaitą, tokiu atveju pavedimas bus atliktas akimirksniu. Jei Jūsų bankas kitas – galite atlikti pavedimą į bet kurią iš SKYTECH sąskaitų, tokiu atveju pavedimas įskaitymas gali užtrukti kiek ilgiau, pvz. atliekant pavedimą ne darbo dieną, pinigai bus įskaityti SKYTECH.LT sąskaitoje artimiausią darbo dieną.

! SVARBU ! Pasirenkant šį mokėjimo būdą, prašome be išankstinio perspėjimo neatlikti pavedimo į kitas SKYTECH SEB/SWED ar kitų bankų sąskaitas nei nurodytos aukščiau. Pavedimai su užsakymais yra siejami tik iš šių sąskaitų ir pinigams patekus kitur, užsakymas nebus patvirtintas, kol mes apie tai nesužinosime iš Jūsų papildomai ir neimsime ieškoti „pamesto“ mokėjimo.

Atkreipkite dėmesį, kad sumokėjus už prekes pavedimu, užsakymo būsena į „Patvirtintas/Mokėjimas gautas“ pasikeičia ne iš karto, nes gautų mokėjimų susiejimai su užsakymais atliekami tik darbo dienomis, mažiausiai tris kartus per dieną (apie 10:00, 14:00 ir apie 17:00).

Atliekant mokėjimą banko pavedimu, mokėjimo paskirties langelyje (arba įmokos kodo langelyje) būtinai nurodykite apmokamo užsakymo numerį. Jei vienu pavedimu apmokate kelis užsakymus, prašome nurodyti visus užsakymų numerius, atskiriant juos kableliu:

Gavėjas: UAB "SKYTECH.LT"
Gavėjo(įmonės) kodas: 302419473
Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris (-iai)
Įmokos kodas: Jūsų užsakymo numeris (-iai) 

Internetinėje svetainėje SKYTECH.LT užsakymus galite apmokėti ir naudojantis savo banko elektroninės bankininkystės sistemomis.
Šiuo būdu sumokėtas užsakymas bus patvirtintas iš karto. Taip pat, Jums nereiks vesti jokios papildomos užsakymo informacijos.

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, užsakymo apmokėjimo lange galėsite paspausti savo banko logotipą ir, prisijungę įprastu būdu, patvirtinti automatiškai suformuotą mokėjimo pavedimą savo banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Kai patvirtinsite mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į SKYTECH.LT.
Šiuo metu SKYTECH.LT svetainėje galima sumokėti už užsakymus naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:
 

Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“)
SEB interneto bankas (AB „SEB bankas“)
Luminor | Nordea (Luminor Bank AB | Nordea)
Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“)*
 

*Šiuo metu dėl techninių kliūčių paslauga neteikiama arba jos funkcionalumas yra apribotas

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

1.Užsakymo puslapyje pasirinkite skirtuką e-bankininkystė, pasirinkite savo banką ir spauskite jo logotipą.
2. Būsite nukreipti į banko puslapį.
3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite Jums įprastu būdu ir patvirtinkite iš anksto automatiškai suformuotą mokėjimo nurodymą.
4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į SKYTECH.LT mokėjimo puslapį. Mokėjimo apdorojimas gali užtrukti kelias sekundes.
 

Atkreipkite dėmesį, kad prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys vedami tik Jūsų banko puslapyje ir SKYTECH.LT nėra perduodami.

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele (išskyrus Alytaus ir Plungės parduotuves). Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o SKYTECH parduotuvėse arba kurjeriui pristačius prekes*. Jei pasirinkote šį būdą ir norite mokėti grynaisiais pinigais, labai prašome prekių pristatymo ar atsiėmimo metu turėti tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

! Didžiausia prekių atsiėmimo metu galima mokėti suma yra 3000 Eur. Jei Jūsų užsakymo vertė yra didesnė nei 3000 Eur, prašome pasirinkti kitą mokėjimo būdą, arba sumokėti tam tikro dydžio avansinę įmoką, jog likusi mokėti suma neviršytų 3000 Eur.

*Apmokant užsakymą prekių pristatymo metu taikomas papildomas 1.99 Eur siuntų tarnybos mokėjimų surinkimo mokestis. 

Primename, kad SKYTECH vykdo užsakomąją prekybą, todėl daugumos prekių, matomų elektroniniame kataloge nelaiko parduotuvėse, taigi pasirenkant šį mokėjimo būdą, paprašysime Jūsų atlikti 10% (bet ne daugiau kaip 100 EUR) avansinį mokėjimą banko pavedimu ar el. bankininkystėje. Taip siekiame išvengti situacijų, kai užsakymai tvirtinami neketinant ateityje sudaryti pirkimo-pardavimo sutarties (pokštaujant ar kenkiant). Jei esate mūsų registruotas vartotojas, rekomenduojame užsisakyti SKYTECH Kitokio Kliento Kortelę, kurios pagalba galėsite tvirtinti užsakymus be avansinio apmokėjimo, kai jų vertė neviršija 200 Eur.

Mieli lankytojai, prašome supratingumo – pristačius prekes ir Jums neatvykus jų įsigyti (sudaryti pirkimo-pardavimo sutarties), SKYTECH patiria nuostolių grąžinant tiekėjams pagal Jūsų užsakymą atvežtas prekes (ne tik dėl transporto išlaidų, bet ir dėl tiekėjų taikomų baudų). Taigi, labai prašome prieš tvirtinant užsakymą Kitokio Kliento Kortelės pagalba, būkite tikri, kad užsakymas tikrai Jums reikalingas ir Jūs ketinate sudaryti pirkimo-pardavimo sutartį. Taip pat, atkreipiame dėmesį, kad SKYTECH pasilieka teisę blokuoti lojalumo kortelę, jei ja patvirtintas užsakymas neatsiimtas, o visi mūsų raginimai atsiimti prekes bei sudaryti sutartį ignoruojami.

Tuo atveju, jei užsakymas patvirtintas atliekant avansinį mokėjimą, bet nėra atsiimamas, SKYTECH pasilieka teisę išskaičiuoti būtinas užsakymo vykdymo bei grąžinimo tiekėjui išlaidas iš avanso sumos prieš grąžinant likutį į užsakovo sąskaitą.


 

Jei esate registruotas SKYTECH vartotojas, pirkinui apmokėti galite panaudoti sukauptus SKY Eurus. SKY Eurai - tai virtualūs pinigai, kuriuos galite paversti nuolaida interneto parduotuvėje SKYTECH.LT įsigyjamoms prekėms. Nuolaida galite paversti iki 100% užsakymo sumos.

SKY Eurus, gaunamus kartu su prekėmis, panaudoti galite nedelsiant – paverskite juos nuolaida kitoms, kartu su SKY Eurų turinčiu  produktu, perkamoms prekėms. Nepanaudota ar visa SKY Eurų suma bus išsaugota Jūsų sąskaitoje, kurią galite valdyti Jūsų paskyros vartotojo meniu punkte „Mano SKY Eurai“.

Sąskaitoje sukauptus SKY Eurus panaudoti naujai sukurtam užsakymui galite paspaudę mygtuką Panaudoti, kurį rasite skirtuke Dovanų kortelė, SKY € :

Jeigu Jūsų SKY Eurų likučio pakanka pilnam užsakymo apmokėjimui -  atkreipkite dėmesį, kad nuolaida bus taikoma pagal šią taisyklę: kiekviena prekė ar paslauga (įskaitant transportavimą ir kt.) turi kainuoti ne mažiau 1 ct (be PVM) , tad jei perkate 1 prekę (paslaugą), teks primokėti 1 ct, 2 prekes (paslaugąs) – 2 ct ir t.t.  Visuomet, kai dengiama pilna užsakymo suma, užsakymas bus patvirtintas automatiškai.

Primename, kad SKY Eurus galima kaupti, jei esate registruotas SKYTECH vartotojas, perkate mūsų el. parduotuvėje ir atsiskaitote už prekes dauguma galimų mokėjimo būdų, taip pat SKY Eurų galima gauti perkant prekes, prie kurių nurodyta konkreti suteikiamų SKY Eurų suma.

SKY Eurai į pinigus nekonvertuojami ir jų išgryninimas negalimas. 

Daugiau apie SKY Eurus ir SKYTECH lojalumo programą rasite čia.

Perkant išsimokėtinai SKYTECH salonuose vartojimo kredito sutartį Jums sudarys salono vadybininkas. Jums tereikia su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę arba pasą). Pirkdami išsimokėtinai SKYTECH salonuose, galėsite pasinaudoti SB lizingo, General Financing banko arba Mokilizingo paslaugomis.

Perkant išsimokėtinai internetinėje parduotuvėje SKYTECH.LT, galite pasinaudoti SB lizingo arba General Financing banko teikiamu vartojimo kreditu.

Užsakymo apmokėjimo lange galite pasirinkti skirtuką „Pirkti išsimokėtinai“ ir per kelias minutes sudaryti vartojimo kredito sutartį SB lizingo arba General Financing banko elektroninėje sistemoje. 

Užsakymo apmokėjimo lange galėsite pasirinkti pradinę įmoką bei sutarties trukmę, sistema Jums apskaičiuos preliminarią mėnesinę įmoką. Tikslią mėnesinę įmoką Jums apskaičiuos kredito teikėjo elektroninė sistema, sudarant sutartį. Nesvarbu kurį kredito tiekėją pasirinksite - pradinė įmoka Jums nebūtina. Tačiau, jei netyčia pirkinio suma būtų per didelė ir kredito bendrovė nesutiktų jos paskolinti, rekomenduojame pamėginti įvairias pradines įmokas. Tokiu būdu, sumažinus skolinamą sumą, sutartį sudaryti turėtų pavykti.

Vartojimo kreditu dengiant 100% užsakymo sumos, užsakymas bus patvirtintas automatiškai, vos Jums sudarius sutartį.

- Mažiausia pirkinių finansavimo suma 40 €.

- Kreditas gali būti suteikiamas 3-36 mėnesių laikotarpiui.

- Daugiau nei 6 mėnesiams galima pirkti prekes, kurių vertė didesnė nei 75 €. Daugiau nei 18 mėnesių galima pirkti prekes, kurių vertė didesnė nei 145 €. Daugiau nei 24 mėnesiams galima pirkti prekes, kurių vertė didesnė nei 435 €. Daugiau nei 30 mėnesių galima pirkti prekes, kurių vertė didesnė nei 580 €.

- Vartojimo kredito sutartis sudaroma internetu, klientą identifikuojant per kliento elektroninės bankininkystės sistemą, el. parašu ar smartID.

Atsiskaityti už prekes SKYTECH interneto parduotuvėje galite ir naudodamiesi PayPal sistema.

Jums tereikia mokėjimo būdo pasirinkimo lange spustelti skirtuką E-piniginė ir pasirinkti, jog norėsite mokėti naudojantis PayPal sistema. Tai padarę, galėsite prisijungti prie savo PayPal paskyros ir patvirtinti mokėjimą.

Svarbu! Atsiskaitant Paypal, tam tikrais atvejais yra taikomi užsakymo sumos apribojimai. Jei pasirinksite prekes atsiimti salone, maksimali galima užsakymo suma bus 300 Eur. Jei pasirinksite prekes pristatyti į paštomatą, maksimali galima užsakymo suma bus 150 Eur. Užsakymams su pristatymu į namus pirkinių suma neribojama.

Atkreipkite dėmesį, kad PayPal apdoroja mokėjimus Eurais, tad jei Jūsų sąskaita yra kita valiuta, gali būti taikomi PayPal valiutos keitimo mokesčiai.

Pasirenkant šį mokėjimo būdą taikomas papildomas PayPal mokėjimo draudimas, kuris skaičiuojamas pagal užsakymo kainą ir yra 2,2%, bet ne mažiau kaip 0.49 eur.

Kas yra PayPal mokėjimo draudimas?

Atsiskaitant PayPal mokėjimo sistema, PayPal pirkėjo draudimo paslauga Jus apsaugo, jei susiduriate su nesklandumais. Jei prekė neatvyksta ar yra visiškai ne tokia, kokios buvo galima tikėtis pagal apie prekę pateikiamą informaciją.

Priimant PayPal mokėjimus, mums tenka susidurti ir su įvairiais neteisėtais metodais, dėl kurių nukenčia tiek pirkėjai, tiek tretieji asmenys. Siekiant išvengti tokių nuostolių ir apsaugoti vartotojus, SKYTECH papildomai seka ir autorizuoja kiekvieną transakciją per PayPal. Paypal draudimo mokestis yra skirtas padengti būtent šias papildomas PayPal klientų aptarnavimo išlaidas.

PayPal mokėjimo draudimas yra 2.2% (bet ne mažiau kaip 0,49 Eur) užsakymo kainos.

Paysera“ - tai mokėjimų sistema, kurią valdo UAB "Paysera LT". „Paysera“ - yra elektroninių atsiskaitymų lyderis Lietuvoje, o pasaulyje konkuruoja su tokiomis gerai žinomomis kompanijomis, kaip „PayPal“, „Webmoney“ ir panašiomis.

Kaip atsiskaityti per Paysera sąskaitą?

  1. Mokėjimo būdo pasirinkimo lauke pasirinkite skirtuką E-piniginė ir atsiskaitymą per Payserą. Jums automatiškai bus suformuotas mokėjimo nurodymas.
  2. Mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą.
  3. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o jūs vėl sugrįšite į SKYTECH.LT svetainę. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą papildomai būsite informuoti el. paštu.

SKY Eurų dovanų kortele galite padengti iki 100% pirkinio vertės. Jei perkama brangesnė prekė, likutį galima primokėti Jums patogiu būdu. Jei pirkinys yra mažesnes vertės - likutis negrąžinamas.

Panaudojant SKY Eurų dovanų kortelę, interneto parduotuvėje SKYTECH.LT įsigyjamoms prekėms bus pritaikyta atitinkamo dydžio nuolaida: vieno SKY Euro vertė lygi vienam Eurui.

Turimas SKY Eurų dovanų korteles panaudoti naujai sukurtam užsakymui galite paspaudę mygtuką Panaudoti, kurį rasite skirtuke Dovanų kortelė, SKY € :

Jeigu Jūsų SKY Eurų kortelių sumos pakanka pilnam užsakymo apmokėjimui -  atkreipkite dėmesį, kad nuolaida bus taikoma pagal šią taisyklę: kiekviena prekė ar paslauga (įskaitant transportavimą ir kt.) turi kainuoti ne mažiau 1 ct (be PVM) , tad jei perkate 1 prekę (paslaugą), teks primokėti 1 ct, 2 prekes (paslaugąs) – 2 ct ir t.t.  Visuomet, kai dengiama pilna užsakymo suma, užsakymas bus patvirtintas automatiškai.

SKY EUR dovanų kortelę galima panaudoti tik vieną kartą. Dovanų kortelė nėra grąžinama ar keičiama į pinigus.

Daugiau apie SKY Eurų dovanų korteles rasite čia.

Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: