Sužinok, kodėl verta rinktis Hama produktus
 Paveikslėlis      Pavadinimas  Kiekis
e-Kaina
  
4WORLD
MODELIS: 10329-PACK
4World 5x Patchcord kabelis RJ45, užlydytas apvalkalas, kat. 5e UTP, 1m, juodas
1.49€
MODELIS: 04712-PACK
4World 5x Patchcord kabelis RJ45, be apvalkalo,kat. 5e UTP,1,8m, raudonas-retail
1.79€
MODELIS: 04724-PACK
4World 5x Patchcord kabelis RJ45, be apvalkalo, kat. 5e UTP, 1.8m, žalias-retail
1.99€
MODELIS: 04731-PACK
4World Pack 5pc Patchcord RJ45, užlydytas apvalkalas, kat.5e UTP, 3m, geltonas
2.39€
MODELIS: 04711-PACK
4World 10xPatchcord kabelis RJ45, užlydytas apvalkalas,kat. 5e UTP, 1m, raudonas
3.19€
EFB ELEKTRONIK
MODELIS: K5518.0,5
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, varinis, baltas
5+ 1.19€
MODELIS: K5515.0,5
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, varinis, juodas
5+ 1.19€
MODELIS: K5511.0,5
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 0.5m, varinis, geltonas
5+ 1.19€
MODELIS: K5545SW.0,5
EFB plokščias tinklo kabelis U/FTP, Cat6A, PVC, 0.5m, varinis, juodas
1.39€
MODELIS: K5510.1
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, varinis, pilkas
5+ 1.49€
MODELIS: K5518.1
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, varinis, baltas
5+ 1.49€
MODELIS: K5515.1
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, varinis, juodas
5+ 1.49€
MODELIS: K5511.1
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, varinis, gelstonas
5+ 1.49€
MODELIS: K5513.1
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, varinis, mėlynas
5+ 1.49€
MODELIS: K5514.1
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, varinis, žalias
5+ 1.49€
MODELIS: K5512.1
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 1m, varinis, raudonas
5+ 1.49€
MODELIS: K5525FGR.0,15
EFB tiklo kabelis S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 15cm, Cat7 kat., pilka
5+ 1.79€
MODELIS: K5525FRT.0,15
EFB tinklo kabelis S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 15cm, Cat7 pagr.,raudonas
5+ 1.79€
MODELIS: K5545SW.1
EFB plokščias tinklo kabelis U/FTP, Cat6A, PVC, 1m, varinis, juodas
1.79€
MODELIS: K5511.1,5
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 1.5m, varinis, geltonas
5+ 1.89€
MODELIS: K5510.1,5
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 1.5m, varinis, pilkas
5+ 1.89€
MODELIS: K5525FGR.0,25
EFB tinklo kabelis S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 25cm, Cat7 pagr., pilkas
5+ 1.89€
MODELIS: K5510.2
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 2m, varinis, pilkas
5+ 2.19€
MODELIS: K5518.2
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 2m, varinis, baltas
5+ 2.19€
MODELIS: K5515.2
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 2m, varinis, juodas
2.19€
MODELIS: K5511.2
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 2m, varinis, geltonas
5+ 2.19€
MODELIS: K5513.2
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 2m, varinis, mėlynas
5+ 2.19€
MODELIS: K5525FGR.0,5
EFB tinklo kabelis S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 0.5m, Cat7 pagr., pilkas
5+ 2.19€
MODELIS: MK7001.1G
EFB tinklo kabelis S/FTP Cat.6A RJ45 LSZH 1m gam. naudojant Cat.7 kabelį, pilkas
5+ 2.39€
MODELIS: K8107SW.5
EFB plokščias tinklo kabelis U/UTP, Cat6A, PVC, 5m, varinis, juodas
2.69€
MODELIS: K5525FGR.1
EFB tinklo kabelisS/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 1m, Cat7 pagr., pilkas
5+ 2.69€
MODELIS: K5510.3
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 3m, varinis, pilkas
5+ 2.79€
MODELIS: K5518.3
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 3m, varinis, baltas
5+ 2.79€
MODELIS: K5511.3
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 3m, varinis, geltonas
5+ 2.79€
MODELIS: MK7001.2G
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6A RJ45, LSZH, 2m, gam. naudojant Cat.7, pilkas
5+ 3.29€
MODELIS: K5525FGR.1,5
EFB Patch cable S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 1.5m, Cat7 raw cable, gray
5+ 3.39€
MODELIS: K5525FGR.2
EFB tinklo kabelis S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 2m, Cat7 pagr., pilkas
5+ 3.99€
MODELIS: K5518.5
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 5m, varinis, baltas
5+ 4.19€
MODELIS: K5510.5
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 5m, varinis, pilkas
5+ 4.19€
MODELIS: K5515.5
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 5m, varinis, juodas
5+ 4.19€
MODELIS: K5511.5
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6, LSZH, 5m, varinis, geltonas
5+ 4.19€
MODELIS: MK7001.3G
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6A RJ45, LSZH, 3m, gam. naudojant Cat.7, pilkas
5+ 4.39€
MODELIS: K5525FGR.3
EFB tinklo kabelis S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 3m, Cat7 pagr., pilkas
5+ 5.19€
MODELIS: MK7001.5G
EFB tinklo kabelis S/FTP, Cat.6A RJ45, LSZH, 5m, gam. naudojant Cat.7, pilkas
5+ 6.39€
MODELIS: O0319.0,5
EFB šviesol.komutac.kab LC-LC 50/125 OM4 LSZH Duplex Multimode 0.5m,2mm skersmuo
7.29€
MODELIS: K5525FGR.5
EFB tinklo kabelis S/FTP Cat6A RJ45 TPE SUPERFLEX LSZH 5m, Cat7 pagr., pilkas
5+ 8.00€
MODELIS: O0319.2
EFB šviesol. tinklo kabelis LC-LC 50/125 OM4 LSZH Duplex Multimode 2m,skers. 2mm
2 9.19€
MODELIS: O0350.2
EFB šviesol.komutac.kab.LC-LC 9/125 OS2 LSZH duplex singlemode 2m, 2mm skersmuo
5+ 9.19€
MODELIS: O0312.3
EFB šviesol.komutac.kab LC-LC 50/125 OM3 LSZH Duplex Multimode 3m, 2mm skersmuo
5+ 9.49€
MODELIS: O0323.2
EFB šviesol.komutac.kab.LC-SC 50/125 OM4 LSZH Duplex Multimode 2m, skersmuo 2mm
5+ 9.49€
MODELIS: O0350.2-1.2
EFB šviesol.komutac.kabLC-LC 9/125 OS2 LSZH duplex singlemode 2m, 1.2mm skermens
9.49€
MODELIS: O0319.3
EFB šviesol.komut.kabelis LC-LC 50/125 OM4 LSZH Duplex Multimode 3m,skersmuo 2mm
2 10.49€
MODELIS: O0312.5
EFB šviesol.komutac.kab.LC-LC 50/125 OM3 LSZH Duplex Multimode 5m, 2mm skersmuo
5+ 11.29€
MODELIS: O2561.10
EFB šviesolaidinis kabelis SC/APC-SC/APC 9/125 OS2 LSZH dvipusis, vieno rež. 10m
5+ 14.79€
MODELIS: O2561.15
EFB šviesolaidinis kabelis SC/APC-SC/APC 9/125 OS2 LSZH dvipusis, 1 režimo, 15m
17.19€
MODELIS: O2561.20
EFB šviesolaidinis kabelis SC/APC-SC/APC 9/125 OS2 LSZH dvipusis, 1 režimo, 20m
19.29€
MODELIS: 99980.100-CPR
EFB Infralan® Cat.7 instaliacinis kabelis 100% CU, S/FTP, 1000 MHz, 100m, orandž
3 92.79€
UBIQUITI
MODELIS: UOC-1
Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 1m
5 6.79€
MODELIS: UOC-2
Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 2m
5 7.49€
MODELIS: UOC-3
Ubiquiti Unifi LC Duplex fiber 3m
5 8.59€
Rodoma 1-60 (iš 60 prekių) Puslapyje
Array ( [visi] => Array ( [id] => [title] => Visi [count] => 0 [link] => /komplektai.html [children] => Array ( ) [topPos] => -1 [pos] => -1 ) ) 1
Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Vytauto g. 60, LT-76353
Tel.: 8 41 399755
Fax.: 8 41 399755
Mob.tel.: 8 616 02713
El. paštas: siauliai@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: