Array ( [visi] => Array ( [id] => [title] => Visi [count] => 0 [link] => /komplektai.html [children] => Array ( ) [topPos] => -1 [pos] => -1 ) ) 1
Sužinok, kodėl verta rinktis Hama produktus
 Paveikslėlis      Pavadinimas  Kiekis
e-Kaina
  
DELL
MODELIS: 470-AAHF
Dell Networking, Cable, QSFP+ to QSFP+, 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable, 0.5 Meter Dell
3.49€
MODELIS: 470-AAIB
Dell Networking, Cable, QSFP+ to QSFP+, 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable, 0.5 m Dell
1 46.59€
MODELIS: 407-BBOR
Dell Networking SFP Transceiver 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m Reach - Kit Dell
98.19€
HP
MODELIS: JW091A
HPE Aruba 10GBASE-SR LC Connector SFP+ X
178.29€
MANHATTAN
MODELIS: 152297
MANHATTAN USB-A to SFP Fiber Optic Converter USB 3.2 Gen 1 1000 Mbps Ethernet Optical Network Connection Open SFP Slot Black
3 90.79€
MODELIS: 153508
MANHATTAN USB-C to SFP Fiber Optic Converter USB 3.2 Gen 1 1000 Mbps Ethernet Optical Network Connection Open SFP Slot Black
3 95.19€
TP-LINK
MODELIS: TL-FC311A-2
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311A-2 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber)
18.19€
MODELIS: TL-FC311B-2
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-2 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber)
18.19€
MODELIS: TL-FC311B-20
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311B-20 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber)
19.49€
MODELIS: TL-SM5110-SR
TP-Link TL-SM5110-SR 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver
22.49€
MODELIS: TL-FC311A-20
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Media Converter TL-FC311A-20 9/125 μm SMF (Single-Mode Fiber)
23.29€
Rodoma 1-11 (iš 11 prekių) Puslapyje
Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: