Sužinok, kodėl verta rinktis Hama produktus
 Paveikslėlis      Pavadinimas  Kiekis
e-Kaina
  
ALANTEC
MODELIS: WTM09
LSA Connection Box Cat 6 STP
3 20.99€
72.47 Lt
MODELIS: WTM08
LSA Connection Box UTP Cat 6
5+ 21.19€
73.16 Lt
CISCO
MODELIS: STACK-T2-50CM=
50CM Type 2 Stacking Cable Spare
72.79€
251.33 Lt
MODELIS: MGBSX1
Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
5+ 99.29€
342.83 Lt
MODELIS: MGBLH1
Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
5 198.49€
685.35 Lt
MODELIS: MGBBX1
Cisco MGBBX1 Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver
269.19€
929.46 Lt
MODELIS: GLC-SX-MMD=
Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM
2 273.89€
945.69 Lt
D-LINK
MODELIS: DEM-302S-BXD
D-Link DEM-302S-BXD SFP Transceiver up to 2km m, Single-Mode, TX: 1550nm, RX: 1310nm nm, 1 Port 1000Base-BX
2 10.99€
37.95 Lt
MODELIS: DEM-302S-BXU
D-Link DEM-302S-BXU SFP Transceiver 1 Port 1000Base-BX, Single-Mode, up to 2km m, TX: 1310nm, RX: 1510nm nm
4 10.99€
37.95 Lt
MODELIS: DEM-330R
D-Link DEM-330R
1 20.89€
72.13 Lt
MODELIS: DEM-310GT
D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km
5+ 21.49€
74.20 Lt
MODELIS: DEM-331R/20KM
D-Link DEM-331R 1 port 1000BASE-LX, 20000 m, TX 1310 nm
21.99€
75.93 Lt
MODELIS: DMC-G01LC
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
22.89€
79.03 Lt
MODELIS: DMC-F20SC-BXU
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
2017-06-27 32.19€
111.15 Lt
MODELIS: DMC-F20SC-BXD
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
2017-06-27 33.59€
115.98 Lt
MODELIS: DEM-330T
D-Link DEM-330T
5+ 36.99€
127.72 Lt
MODELIS: DEM-331T/20KM
D-Link DEM-331T/20KM LC connector, 20000 m, Single-mode, TX 1550nm; RX 1310nm nm
37.19€
128.41 Lt
MODELIS: DEM-CB300S
D-Link DEM-CB300S
40.99€
141.53 Lt
MODELIS: DMC-805G
D-Link DMC-805G Gigabit Ethernet Media converter
5 42.99€
148.44 Lt
MODELIS: DEM-CB50
D-Link 50cm Stacking Cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series
2 46.79€
161.56 Lt
MODELIS: DGS-712
D-Link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver
47.19€
162.94 Lt
MODELIS: DEM-311GT
D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m
5+ 48.19€
166.39 Lt
MODELIS: DMC-300SC
D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
4 48.39€
167.08 Lt
MODELIS: DMC-920T
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
3 77.89€
268.94 Lt
MODELIS: DMC-300SC/E
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km
5+ 79.29€
273.77 Lt
MODELIS: DMC-920R
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
5+ 79.39€
274.12 Lt
MODELIS: DEM-CB700S
D-Link SFP+, 7m
81.79€
282.40 Lt
MODELIS: DEM-CB100S
D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M for DGS-1510
3 121.69€
420.17 Lt
MODELIS: DMC-515SC/E
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km
139.89€
483.01 Lt
MODELIS: DMC-700SC/E
D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m
4 155.49€
536.88 Lt
MODELIS: DEM-432XT-DD
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, DDM, 10km
5 268.39€
926.70 Lt
MODELIS: DMC-1910T
D-Link DMC-1910T Media 1000BASE-T on twisted pair to 1000BASE-LX on the single-fiber (up to 15km, SC)
1 341.89€
1 180.48 Lt
MODELIS: DEM-436XT-BXU
D-LINK DEM-436XT-BXU, 10GBASE-LR BiDi SFP+ Transceiver (w/o DDM), 3.3V, WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm, Up to 20 km single-mode fiber cable distance coverage D-Link
355.49€
1 227.44 Lt
MODELIS: DEM-436XT-BXD
D-LINK DEM-436XT-BXD, 10GBASE-LR BiDi SFP+ Transceiver (w/o DDM), 3.3V, WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm, Up to 20 km single-mode fiber cable distance coverage D-Link
369.19€
1 274.74 Lt
DIGITUS
MODELIS: DN-81003
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
1 19.69€
67.99 Lt
MODELIS: DN-81001
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
2 20.89€
72.13 Lt
MODELIS: DN-81000
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
2 22.39€
77.31 Lt
MODELIS: DN-82020-1
DIGITUS konverteris Fast Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
1 29.69€
102.51 Lt
MODELIS: DN-82021-1
DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
1 29.69€
102.51 Lt
MODELIS: DN-82022
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
2 34.69€
119.78 Lt
MODELIS: DN-82023
DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC
1 34.69€
119.78 Lt
MODELIS: DN-81200
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 0.3km
35.39€
122.19 Lt
MODELIS: DN-81004
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
2 49.69€
171.57 Lt
MODELIS: DN-82120-1
DIGITUS konverteris Gigabi Ethernet 10/100BaseTX(RJ45)/10/100BaseFX MM SC Duplex
3 68.69€
237.17 Lt
MODELIS: DN-81201
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 10Gbps, 10,0km
1 84.69€
292.42 Lt
EDIMAX
MODELIS: MG-1000AMA
Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m
41.19€
142.22 Lt
MODELIS: MG-1000AMB
Edimax 1000BaseSX+ SFP MiniGBIC LC MM module, 1310nm,2km, 1000Base-SX+/MLX1/SX2
1 100.69€
347.66 Lt
MODELIS: ET-913MSC+ V2
ET-913MSC+ V2 Conv 1x(GbE-GbE SX)MM 550m SCMedia Converter ET-913MSC+ V2 10/100/1000Base-TX to 1000SX Multi-mode SX Fiber Optic SC Converter, 550m
115.29€
398.07 Lt
HP
MODELIS: 487652-B21
HP BLc SFP+ 1m 10GbE Copper Cable
104.19€
359.75 Lt
MODELIS: J4858C
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver (J4858C)
1 120.69€
416.72 Lt
MODELIS: J4859C
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver (J4859C)
262.69€
907.02 Lt
MODELIS: JG328A
HP X241 40G QSFP QSFP 5m DAC Cable
2 389.59€
1 345.18 Lt
MODELIS: JL437A
HPE X130 10G SFP+ LC SR DC XCVR
975.00€
3 366.48 Lt
MODELIS: JD117B
HP X130 10G XFP LC SR Transceiver (JD117B)
4 1 598.00€
5 517.57 Lt
INTEL
MODELIS: XDACBL1M
Kabel sieciowy DAC Twinaxial SFP+ 10GbE 1M XDACBL1MTwinaxial Network DAC Cable SFP+ 10GbE 1M XDACBL1M
4 79.59€
274.81 Lt
MODELIS: E10GSFPSR
Moduł SFP+ SR 10GbE 1xSR E10GSFPSREthernet Server Module 10GbE SFP+ 1xSR E10GSFPSR
134.19€
463.33 Lt
MODELIS: X4DACBL1920346
SERVER ACC CABLE QSFP+ 1M/BREAKOUT X4DACBL1 920346 INTEL
175.39€
605.59 Lt
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS
MODELIS: 545013
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km
1 23.79€
82.14 Lt
MODELIS: 507486
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1310/1550nm
5 29.79€
102.86 Lt
MODELIS: 545006
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
5+ 29.99€
103.55 Lt
MODELIS: 506724
Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm
31.79€
109.76 Lt
MODELIS: 507509
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1550/1310nm
1 35.99€
124.27 Lt
MODELIS: 507332
Media konverteris Intellinet 10/100Base-TX (RJ45)/100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm
4 37.49€
129.45 Lt
MODELIS: 523882
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit
5+ 38.89€
134.28 Lt
MODELIS: 506519
Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
5+ 44.69€
154.31 Lt
MODELIS: 506502
Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
1 44.69€
154.31 Lt
MODELIS: 506526
Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (SM SC) 40km 1310nm
2 46.69€
161.21 Lt
MODELIS: 507462
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
5+ 50.39€
173.99 Lt
MODELIS: 510493
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
5+ 50.89€
175.71 Lt
MODELIS: 545068
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
2 72.39€
249.95 Lt
MODELIS: 507349
Media konverteris Intellinet 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
4 76.29€
263.41 Lt
MODELIS: 545075
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
3 77.59€
267.90 Lt
MODELIS: 507356
Korpusas Intellinet 14-slotų, 2 ventiliatoriai media konverteriams 19'' 2U
1 209.69€
724.02 Lt
MIKROTIK
MODELIS: MT S-85DLC05D
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
5+ 16.69€
57.63 Lt
MODELIS: MT S-31DLC20D
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
22.19€
76.62 Lt
MODELIS: MT S-RJ01
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
27.19€
93.88 Lt
MODELIS: MT S+DA0001
MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable
5+ 28.79€
99.41 Lt
MODELIS: MT RBFTC11
MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp
36.19€
124.96 Lt
MODELIS: MT S+DA0003
MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable
37.79€
130.48 Lt
MODELIS: MT S+85DLC03D
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
4 53.19€
183.65 Lt
MODELIS: MT S-3553LC20D
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)
65.49€
226.12 Lt
NETGEAR
MODELIS: AGM731F
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
153.49€
529.97 Lt
MODELIS: AGM734-10000S
Netgear ProSafe 1000Base-T SFP RJ45 GBIC (AGM734)
1 153.49€
529.97 Lt
MODELIS: AXM761-10000S
Netgear 10GE SR SFP+ MODULE
383.69€
1 324.80 Lt
PLANET
MODELIS: GT-905A
Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter
5+ 46.39€
160.18 Lt
MODELIS: GT-805A
10/100/1000Base-T to miniGBIC (SFP) Converter
2 61.99€
214.04 Lt
MODELIS: ICS-100
PLANET ICS-100 CONVERTER RS-232 to 10/100
2 70.39€
243.04 Lt
MODELIS: GTP-805A
PLANET Media PoE 1000X Media Converter per 10/100/1000T; Mini-GBIC, SFP
2 92.49€
319.35 Lt
MODELIS: VC-201A
100Mbps Ethernet to VDSL2 Converter - 17a
2 96.79€
334.20 Lt
MODELIS: VC-231
PLANET PLANET VC-231 CONVERTER ETHERNET OVER VDSL2
100.39€
346.63 Lt
TP-LINK
MODELIS: MC220L
TP-Link MC220L konventeris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)
5+ 21.89€
75.58 Lt
MODELIS: TL-SM311LS
TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module
5+ 26.49€
91.46 Lt
MODELIS: TL-SM321B
TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
5+ 26.49€
91.46 Lt
MODELIS: MC100CM
TP-Link MC100CM šviesolaidinis konverteris daugiamodinis, 2km
5+ 27.49€
94.92 Lt
MODELIS: MC110CS
TP-Link MC110CS šviesolaidinis konventeris vienamodinis, 20km
5+ 27.49€
94.92 Lt
MODELIS: MC112CS
TP-Link MC112CS konverteris RJ45/SC SM
5+ 34.39€
118.74 Lt
MODELIS: MC111CS
TP-Link MC111CS konverteris WDM SM RJ45/SC SM
5+ 34.39€
118.74 Lt
MODELIS: MC200CM
TP-Link MC200CM konverteris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX(SC) daugiamodinis 550m
5+ 43.39€
149.82 Lt
MODELIS: MC210CS
TP-Link MC210CS konventeris1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) vienamodis 15km
5+ 43.69€
150.85 Lt
MODELIS: TL-SM321A
TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
5+ 46.29€
159.83 Lt
Rodoma 1-100 (iš 110 prekių) Puslapyje

Momentinė paieška

ieškoti ir prekių specifikacijose

Rodyti

NAUJI / 3
Keisti

Gamintojas

ALANTEC / 2
CISCO / 5
D-LINK / 27
DIGITUS / 11
EDIMAX / 3
HP / 6
INTEL / 3
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS / 16
MIKROTIK / 8
NETGEAR / 3
PLANET / 6
TP-LINK / 13
UBIQUITI / 5
ZYXEL / 2
Keisti

Kaina

10.99 € 1598.00 €
Keisti
DRAUGAI
www.topzone.lt www.lantel.lt
Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Žukausko g. 35, LT-09129
Tel.: 8 5 2620610
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius2@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Rūdės g. 19, LT-76353
Tel.: 8 41 399755
Fax.: 8 41 399755
Mob.tel.: 8 616 02713
El. paštas: siauliai@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: