Sužinok, kodėl verta rinktis Hama produktus
 Paveikslėlis      Pavadinimas  Kiekis
e-Kaina
  
ASUS
MODELIS: 90SC05V1-M0UAY0
Asus PEB-10G/57840-2S, 2-port 10 Gigabit/s Ethernet SFP+ Network Adapter PCIe
2 224.19€
AVOCENT
MODELIS: LC-MM-SFP
Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC
2 58.79€
MODELIS: LC-SM-SFP
Avocent SFP Multi Single Fibre Module LC
109.39€
CISCO
MODELIS: MGBLH1
Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver
2 206.49€
MODELIS: DS-SFP-FC16G-SW
CISCO 16 Gbps Fibre Channel SW SFP+ LC
231.79€
MODELIS: GLC-SX-MMD=
Cisco GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM
239.19€
MODELIS: GLC-TE=
Cisco 1000BaseT (RJ45) SFP module
330.59€
MODELIS: SFP-10G-SR-S=
Cisco 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class
5 340.19€
MODELIS: GLC-LH-SMD=
Cisco GE SFP module, LC connector, LX/LH transceiver, MMF/SMF, 1310nm, DOM
718.00€
MODELIS: SFP-10G-LR-S=
Cisco 10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class
2 972.00€
D-LINK
MODELIS: DEM-302S-BXD
D-Link DEM-302S-BXD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1550/1310 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C
5+ 11.69€
MODELIS: DEM-302S-BXU
D-Link DEM-302S-BXU SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 2000 m, 0 to +70C
5+ 11.69€
MODELIS: DEM-310GT
D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km
5 19.99€
MODELIS: DMC-G01LC
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
21.49€
MODELIS: DMC-F20SC-BXU
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
32.69€
MODELIS: DMC-F20SC-BXD
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
33.99€
MODELIS: DEM-CB100S
D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M for DGS-1510, DGS-3630
34.19€
MODELIS: DEM-311GT
D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m
5+ 48.19€
MODELIS: DMC-300SC
D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
3 48.99€
MODELIS: DMC-920T
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
5 78.89€
MODELIS: DMC-300SC/E
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km
2 79.29€
MODELIS: DMC-920R
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
5 80.39€
MODELIS: DEM-CB50
D-Link 50cm Stacking Cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series
147.69€
MODELIS: DMC-700SC/E
D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseSX MM(SC-Duplex)-550m
2 155.49€
MODELIS: DEM-431XT
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
259.29€
MODELIS: DMC-810SC/E
D-Link konverteris GigabitEthernet 1000BaseT(RJ45)-1000BaseLX SM(SC-Duplex)-10km
332.69€
DAHUA
MODELIS: PFT3960
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960 DAHUA
36.59€
MODELIS: PFT3970
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3970 DAHUA
3 55.19€
DELL
MODELIS: 470-13574
Dell Networking,Cable,SFP+ to SFP+,10GbE,Copper Twinax Direct Attach Cable,7 Meters - Kit
4 6.39€
MODELIS: 470-AAVI
Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper Twinax Direct Attach Cable, 7 Meter,CusKit
3 6.39€
MODELIS: 470-AAPW
Stacking Cable, for Dell Networking N2000/N3000/S3100 series switches (no cross-series stacking), 1m, Customer Kit
24.79€
MODELIS: 470-AAPX
Dell 470-AAPX 3 m, Black
3 44.29€
MODELIS: 470-13571
Dell Networking,Cable,SFP+ to SFP+,10GbE,Copper Twinax Direct Attach Cable,0.5 Meter - Kit
3 45.99€
MODELIS: 470-AAVK
Dell Networking,Cable,SFP+ to SFP+,10GbE,Copper Twinax Direct Attach Cable,0.5 Meter - Kit
2 45.99€
MODELIS: 470-13572
Dell Networking,Cable,SFP+ to SFP+,10GbE,Copper Twinax Direct Attach Cable,1 Meter
54.29€
MODELIS: 470-AAVH
Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper Twinax Direct Attach Cable, 1 Meter,CusKit
54.29€
MODELIS: 470-ABBM
Dell Direct Attach Cable 1m, 10GbE SFP+, 2 cable/pack Dell
4 83.19€
MODELIS: 470-AAVG
Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper Twinax Direct Attach Cable, 5 Meter,CusKit
91.89€
MODELIS: 470-13573
Dell Networking,Cable,SFP+ to SFP+,10GbE,Copper Twinax Direct Attach Cable,5 Meters - Kit
4 91.89€
MODELIS: 470-ABBH
Kit - 10GbE SFP+ Direct Attach Cables (3M), 2 cable/pack
1 97.59€
MODELIS: 407-BBVJ
SFP+, SR, Optical Transceiver, Intel, 10Gb-1Gb, Customer Install
124.19€
MODELIS: 470-13550
Dell Networking, Cable, QSFP+ to QSFP+, 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable, 0.5 Meter - Kit
3 143.29€
MODELIS: 470-ABPY
Dell Networking Cable 100GbE, QSFP28 to QSFP28, Passive Copper Direct Attach Cable, 1 Meter,Customer Kit
4 209.99€
DIGITUS
MODELIS: DN-81000
DIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
19.79€
DIVERSE
MODELIS: GLC-SX-MMD-C
Cisco Compatible GLC-SX-MMD - Transceiver
5+ 45.79€
MODELIS: SFP-10G-SR-S-C
Cisco SFP-10G-SR-S - Transceiver
87.69€
HP
MODELIS: J4858D
HP Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver (J4858D)
5+ 96.99€
MODELIS: J9281D
HPE Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable
126.79€
MODELIS: J8177D
HPE Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR
1 157.59€
MODELIS: J4859D
HP Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver (J4859D)
5+ 160.19€
MODELIS: JD092B
HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B)
3 224.89€
MODELIS: J9150D
HP Aruba 10GbE SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (J9150D)
236.39€
MODELIS: J9151A
HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver (J9151A)
1 332.79€
MODELIS: C8S75B
HPE MSA 1Gb RJ-45 iSCSI SFP 4pk XCVR
348.89€
MODELIS: JH193A
HPE 10500 16p 1/10GbE SFP+ SF Mod
2 21 492.00€
INTEL
MODELIS: E10GSFPSR903239
NET ACC TRANSCEIVER SFP+/E10GSFPSR 903239 INTEL
119.39€
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS
MODELIS: 545013
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km
2 23.79€
MODELIS: 523882
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit
5 35.99€
MODELIS: 506502
Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
2 38.19€
MODELIS: 506519
Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
3 40.29€
MODELIS: 545006
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
2 40.89€
MODELIS: 510493
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
5+ 45.19€
MODELIS: 507462
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
5+ 45.39€
MODELIS: 545068
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
1 69.19€
MODELIS: 507349
Media konverteris Intellinet 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
5+ 73.39€
MODELIS: 545075
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
1 73.49€
MODELIS: 508209
Intellinet Gigabit PoE+ Media Converter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SC) SM 20km
4 74.49€
MODELIS: 506533
Media Converter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX MM SC
2 80.49€
MODELIS: 507479
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-LR (LC), Single-Mode, 1310nm, 10km
2 100.79€
MODELIS: 507158
Media konverteris Intellinet 1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm
1 102.49€
MODELIS: 508193
Intellinet Media Converter 10GBase-T/10GBase-R, 1x 10GB SFP+ Slot/1x 10GB RJ45
204.69€
LEVELONE
MODELIS: DAC-0105
Level One DAC-0105 Direct Attach SFP + 5m
101.69€
MODELIS: FVT-0203TXFC
LevelOne FVT-0203TXFC FE
194.39€
MIKROTIK
MODELIS: S-85DLC05D
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
5+ 14.59€
MODELIS: S-31DLC20D
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
5+ 18.89€
MODELIS: S-RJ01
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
5+ 23.79€
MODELIS: S+DA0001
MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable
5+ 25.39€
MODELIS: MT Q+DA0001
MikroTik Q+DA0001 40 Gbps direct attach QSFP+ cable, 1m
5 27.19€
MODELIS: S+DA0003
MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable
5+ 33.99€
MODELIS: MT RBFTC11
MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp
2 36.29€
MODELIS: S+85DLC03D
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
5+ 47.59€
MODELIS: MT S+AO0005
MikroTik S+AO0005 10-Gigabit SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m
5 47.89€
MODELIS: MT Q+85MP01D
MikroTik Q+85MP01D 40Gbps 850nm Multi-Mode optical QSFP+ module up to 150m
4 53.39€
MODELIS: S+RJ10
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ 10GbE copper module for Mikrotik up to 200m
5+ 53.79€
MODELIS: MT S-3553LC20D
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)
65.59€
MODELIS: S+31DLC10D
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm
5+ 117.69€
MODELIS: MT S+2332LC10D
MikroTik S+2332LC10D Bidirectional Single Mode SFP+ 10GbE module kit up to 10km
310.19€
NETGEAR
MODELIS: AGM731F
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
5+ 153.49€
MODELIS: AXM765-10000S
Netgear ProSafe 100/1G/2.5G/5G/10GBASE-T SFP+MODULE GBIC (AXM765)
3 396.49€
PLANET
MODELIS: MGB-GT
PLANET SFP-Port 1000BASE -T MODULE, 100m; MGB-GT
5+ 28.29€
MODELIS: VC-202A
100Mbps Ethernet to Coaxial (BNC) Converter - 17a
1 82.39€
MODELIS: VC-231
PLANET PLANET VC-231 CONVERTER ETHERNET OVER VDSL2
91.69€
TP-LINK
MODELIS: TL-SM311LM
TP-Link TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module
5+ 14.39€
MODELIS: TL-SM311LS
TP-Link TL-SM311LS Single-mode MiniGBIC Module
5+ 14.39€
MODELIS: TL-SM321B
TP-Link TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um
15.19€
MODELIS: MC220L
TP-Link MC220L konventeris 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)
5+ 16.39€
MODELIS: MC112CS
TP-Link MC112CS konverteris RJ45/SC SM
5+ 22.99€
MODELIS: MC111CS
TP-Link MC111CS konverteris WDM SM RJ45/SC SM
5+ 22.99€
MODELIS: MC100CM
TP-Link MC100CM šviesolaidinis konverteris daugiamodinis, 2km
5+ 24.89€
MODELIS: MC110CS
TP-Link MC110CS šviesolaidinis konventeris vienamodinis, 20km
5+ 24.89€
Rodoma 1-100 (iš 121 prekių) Puslapyje

Momentinė paieška

ieškoti ir prekių specifikacijose

Rodyti

Keisti

Gamintojas

ASUS / 1
AVOCENT / 2
CISCO / 7
D-LINK / 16
DAHUA / 2
DELL / 15
DIGITUS / 1
DIVERSE / 2
HP / 9
INTEL / 1
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS / 15
LEVELONE / 2
MIKROTIK / 14
NETGEAR / 2
PLANET / 3
TP-LINK / 13
UBIQUITI / 12
UNITEK / 2
ZYXEL / 2
Keisti

Kaina

6.39 € 21492.00 €
Keisti
Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Vytauto g. 60, LT-76353
Tel.: 8 41 399755
Fax.: 8 41 399755
Mob.tel.: 8 616 02713
El. paštas: siauliai@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: