Momentinė paieška

ieškoti ir prekių specifikacijose

Gamintojas

CISCO / 6
D-LINK / 23
DAHUA / 2
DELL / 5
DELOCK / 1
DIVERSE / 1
EMERSON / 1
HP / 6
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS / 24
MIKROTIK / 17
NETGEAR / 15
PLANET / 3
SONNET / 1
TP-LINK / 13
UBIQUITI / 15
ZYXEL / 1
Keisti

Kaina

11.39 € 21492.00 €
Keisti
Sužinok, kodėl verta rinktis Hama produktus
 Paveikslėlis      Pavadinimas  Kiekis
e-Kaina
  
CISCO
MODELIS: GLC-GE-100FX=
Cisco 100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches
175.19€
MODELIS: GLC-TE=
Cisco 1000BaseT (RJ45) SFP module
325.19€
MODELIS: GLC-SX-MMD=?/SMN_5(0)
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
333.89€
MODELIS: SFP-10G-SR-S=
Cisco 10GBASE-SR SFP Module Enterprise-Class
463.00€
MODELIS: SFP-10G-SR-S=?/SMN_4(0)
10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class
468.00€
MODELIS: SFP-10G-LR-S=
Cisco 10GBASE-LR SFP Module Enterprise-Class
1 323.00€
D-LINK
MODELIS: DEM-220T
D-Link DEM-220T SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100 Mbit/s, Wavelength 1550/1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m
2 11.39€
MODELIS: DEM-330R/DD
D-Link DEM-330R/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310/1550 nm, Maximum transfer distance 10000 m
5+ 16.39€
MODELIS: DEM-211
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
5+ 17.19€
MODELIS: DEM-310GT
D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km
5+ 18.59€
MODELIS: DEM-330T/DD
D-Link DEM-330T/DD SFP, Single-Mode Fiber, Single LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1550/1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, 0 to +70C
20.19€
MODELIS: DEM-330T/10KM
D-LINK DEM-330T/10KM WDM SFP Transceiver with 1 1000Base-BX-D port
5+ 20.59€
MODELIS: DMC-G01LC
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
21.49€
MODELIS: DMC-F02SC
D-Link DMC-F02SC Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Multi-mode Fiber (2km, SC) Media Converter Module
29.19€
MODELIS: DMC-F20SC-BXU
D-Link DMC-F20SC-BXU Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1310nm, RX 1550nm) Media Converter Module
2 32.69€
MODELIS: DMC-G01LC/E
D-Link 10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter
32.79€
MODELIS: DMC-F20SC-BXD
D-Link DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media Converter Module
5+ 33.99€
MODELIS: DEM-CB100S
D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M for DGS-1510, DGS-3630
1 34.19€
MODELIS: DEM-311GT
D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m
49.49€
MODELIS: DMC-300SC
D-Link DMC-300SC Media from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the multi-fiber (2km, SC)
50.19€
MODELIS: DMC-920T
D-Link DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
78.89€
MODELIS: DMC-920R
D-Link DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single cable, up to 20 km
80.39€
MODELIS: DMC-1001
D-Link DMC-1001
3 128.89€
MODELIS: DMC-810SC
D-Link DMC-810SC Media Converters Media
132.99€
MODELIS: DMC-515SC/E
D-Link konverteris FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM(SC-Duplex)-15km
143.69€
MODELIS: DEM-CB300S
D-Link DEM-CB300S
5 202.19€
MODELIS: DEM-431XT
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
2 263.19€
MODELIS: DEM-312GT2
D-LINK DEM-312GT2, 1-port mini-GBIC LX Multi-mode Fiber Transceiver (up to 2km, support 3.3V power)
2 291.19€
MODELIS: DEM-432XT
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
4 483.00€
DAHUA
MODELIS: PFT3960
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3960 DAHUA
1 38.19€
MODELIS: PFT3970
NET SWITCH MODULE MINI GBIC/PFT3970 DAHUA
2 58.29€
DELL
MODELIS: 470-AAPX
Dell 470-AAPX 3 m, Black
1 44.29€
MODELIS: 470-ABBM
Dell Direct Attach Cable 1m, 10GbE SFP+, 2 cable/pack Dell
2 83.19€
MODELIS: 470-13550
Dell Networking, Cable, QSFP+ to QSFP+, 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable, 0.5 Meter - Kit
3 143.29€
MODELIS: 407-BBOU
Dell Networking transceiver 407-BBOU
188.39€
MODELIS: 470-ABPY
Dell Networking Cable 100GbE, QSFP28 to QSFP28, Passive Copper Direct Attach Cable, 1 Meter,Customer Kit
2 209.99€
DELOCK
MODELIS: 86439
DeLOCK DeLOCK Medienkonv. 10GBase-R SFP +> RJ45 converter
5 223.99€
DIVERSE
MODELIS: GLC-SX-MMD-C
Cisco Compatible GLC-SX-MMD - Transceiver
40.69€
EMERSON
MODELIS: LC-MM-SFP
VERTIV LC-MM-SFP Avocent SFP Multi Mode Fibre Module LC
2 78.19€
HP
MODELIS: J4858D
HP Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver (J4858D)
5+ 95.39€
MODELIS: J8177D
HPE Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e XCVR
2 157.59€
MODELIS: J4859D
HP Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver (J4859D)
5+ 160.19€
MODELIS: J9285D
HPE Aruba Copper Cable 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach
238.69€
MODELIS: J9150D
HP Aruba 10GbE SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (J9150D)
318.99€
MODELIS: JH193A
HPE FlexNetwork 10500 16-port 1/10GbE SFP+ SF Module
2 21 492.00€
INTELLINET NETWORK SOLUTIONS
MODELIS: 545006
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
27.49€
MODELIS: 507486
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vieno rezimo, WDM 1310/1550nm
27.79€
MODELIS: 506724
Intellinet imtuvas-siųstuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm
28.89€
MODELIS: 507509
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC) vienmodis WDM 1550/1310nm
32.19€
MODELIS: 545013
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1310nm, 10km
5 32.39€
MODELIS: 510547
Media konverteris Intellinet WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km
33.59€
MODELIS: 510530
Media konverteris Intellinet WDM 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km
33.59€
MODELIS: 506502
Intellinet Media keitklis 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
38.19€
MODELIS: 506519
Intellinet Media konverteris 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
40.19€
MODELIS: 507462
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC), Multi-Mode, 850nm, 300m
3 44.19€
MODELIS: 523882
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit
2 44.59€
MODELIS: 510493
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot
4 55.39€
MODELIS: 545044
Modulis Intellinet MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), vienmodis, 1550nm, 80km
60.59€
MODELIS: 545068
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
68.89€
MODELIS: 507332
Media konverteris Intellinet 10/100Base-TX (RJ45)/100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm
71.79€
MODELIS: 507349
Media konverteris Intellinet 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km
71.79€
MODELIS: 545075
Media konverteris Intellinet WDM 10/100/1000Base-TX (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC)
73.19€
MODELIS: 508216
Intellinet Gigabit PoE+ Media Converter 1x1000Base-T RJ45/1xSFP, PoE+ Injector
74.39€
MODELIS: 507158
Media konverteris Intellinet 1000Base-T RJ45 / 1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm
78.19€
MODELIS: 506533
Media Converter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX MM SC
80.19€
MODELIS: 508209
Intellinet Gigabit PoE+ Media Converter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SC) SM 20km
2 84.79€
MODELIS: 507479
INTELLINET Gigabit SFP+ Mini-GBIC Transceiver 10GBase-LR LC Single-Mode Port Distance support 10km Wavelength 1310 nm
96.19€
MODELIS: 508193
Intellinet Media Converter 10GBase-T/10GBase-R, 1x 10GB SFP+ Slot/1x 10GB RJ45
2 205.39€
MODELIS: 508179
Intellinet siųstuvo-imtuvo modulis MiniGBIC/SFP+ 10GBase-T RJ45 10 Gigabit
353.49€
MIKROTIK
MODELIS: S-85DLC05D
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
2020-11-03 13.99€
MODELIS: S-31DLC20D
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
2020-11-03 18.79€
MODELIS: S-RJ01
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
5+ 22.99€
MODELIS: S+DA0001
MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable
5+ 24.29€
MODELIS: Q+DA0001
MIKROTIK MT Q+DA0001 MikroTik Q+DA0001 40 Gbps direct attach QSFP+ cable, 1m
5+ 26.79€
MODELIS: S-55DLC80D
MikroTik SFP 1.25G module with Dual LC connector for long distance 80km links
5+ 27.49€
MODELIS: S+DA0003
MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable
5+ 31.99€
MODELIS: RBFTC11
MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp
4 33.39€
MODELIS: S+AO0005
MikroTik S+AO0005 10-Gigabit SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m
43.39€
MODELIS: S+85DLC03D
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
5+ 46.29€
MODELIS: Q+BC0003-S+
CABLE BREAK OUT QSFP+ TO SFP+/3M Q+BC0003-S+ MIKROTIK
5+ 47.19€
MODELIS: Q+85MP01D
MikroTik Q+85MP01D 40Gbps 850nm Multi-Mode optical QSFP+ module up to 150m
49.49€
MODELIS: S+RJ10
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ 10GbE copper module for Mikrotik up to 200m
2020-11-09 51.19€
MODELIS: S-3553LC20D
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)
5+ 60.69€
MODELIS: S-4554LC80D
MikroTik Pair of imodules for 80km links, includes one S-45LC80D and one S-54LC80D
5+ 68.19€
MODELIS: S+31DLC10D
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm
4 106.99€
MODELIS: S+2332LC10D
MikroTik Pair of bidirectional SFP 10G 10km modules (RB/S+23LC10D +RB/S+32LC10D)
5 278.29€
NETGEAR
MODELIS: AXC761-10000S
Netgear AXC761-10000S SFP+ 1m Direct attach cable Netgear SFP+ DAC 1m CABLE AXC761
55.29€
MODELIS: AGM734-10000S
Netgear ProSafe 1000Base-T SFP -> RJ45 GBIC (AGM734)
1 149.99€
MODELIS: AGM731F
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module
5+ 150.49€
MODELIS: AXC765-10000S
Netgear AXC765 Direct Attach Active SFP+ DAC Cable, 5 m, Black
5+ 191.89€
MODELIS: AXC767-10000S
Netgear AXC767 Direct Attach Active SFP+ DAC Cable, 7 m, Black
5 222.39€
MODELIS: AFM735-10000S
Netgear ProSafe 100Base-FX SFP LC GBIC (AFM735)
5+ 285.69€
MODELIS: AX743-10000S
NETGEAR 10 Gigabit Ethernet SFP+ ADAPTER I/O module f. GSM7328FS/GSM7328S/GSM7352S/GSM7328S-200/GSM7352S-200
2 307.79€
MODELIS: AGM732F
Netgear modulis MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC)
1 315.59€
MODELIS: AX745-10000S
Netgear Prosafe 10GBase-T RJ45 Module
2 331.39€
MODELIS: AXM763-10000S
Netgear ProSafe 10GBase-LRM SFP+ LC GBIC (AXM763)
2 394.59€
MODELIS: AXM761-10000S
Netgear 10GE SR SFP+ MODULE
1 394.59€
MODELIS: AXM764-10000S
Netgear ProSafe 10GBase-LR-LITE SFP+ LC GBIC (AXM764)
394.59€
MODELIS: AXM762-10000S
Netgear 10GE LR SFP+ MODULE
3 947.00€
MODELIS: AXM761P10-10000S
NETGEAR ProSafe 10GBASE-SR SFP+ - 10 units AXM761 modules - Bulk
4 2 052.00€
Rodoma 1-100 (iš 134 prekių) Puslapyje
Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: