Sužinok, kodėl verta rinktis Hama produktus
 Paveikslėlis      Pavadinimas  Kiekis
e-Kaina
  
ASUS
MODELIS: RT-N11P
Asus RT-N11P: 3-in-1 Wireless Router/Access Point/Range Extender for Large Environment | 300 Mbps | IEEE 802.11b/g/n | 1 WAN | 4x10/100M | 2 antennas
5+ 16.49€
MODELIS: RT-N12PLUS
Asus RT-N12+ bevielis trys viename (maršrutizatorius/prieigos taškas/ryšio stiprintuvas) įrenginys
5+ 18.39€
MODELIS: RT-N12VP
Asus RT-N12_VP: 3-in-1 Wireless Router/Access Point/Range Extender for Large Environment | IEEE 802.11b/g/n | 1 WAN | 1x10/100M | 2 antennas
5+ 18.39€
MODELIS: RT-N12/EU/13/P_EU_D1
Asus Router RT-N12 D1 Wireless N300 3-in-1 Router/Access Point/Range Extender | 10/100 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ-45) ports 4 | 2.4GHz | Wi-Fi standards 802.11n | 300 Mbit/s | Antenna type External | Antennas quantity 2
5+ 23.69€
MODELIS: RT-AC51U
Asus RT-AC51U dviejų dažnių AC750 bevielis 802.11ac maršrutizatorius namų ir "debesų" naudojimui
5+ 31.69€
MODELIS: RT-N12VD
Asus RT-N12 N 300 Wireless Router, 4xLAN, 1xWAN, EZ switch
5+ 31.89€
MODELIS: RT-N12HP/RU/13/P_EU
Asus Router RT-N12HP 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz, Wi-Fi standards 802.11n, 300 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 2
5+ 36.59€
MODELIS: RT-AC53
Asus RT-AC53 AC750 dviejų dažnių Gigabit Wi-Fi maršrutizatorius su išmaniu ASUSWRT valdymu
5+ 40.19€
MODELIS: RT-AC52UB1
Wireless Router | ASUS | Wireless Router | 733 Mbps | IEEE 802.11a | IEEE 802.11b | IEEE 802.11g | IEEE 802.11n | IEEE 802.11ac | USB 2.0 | 1 WAN | 4x10/100/1000M | Number of antennas 3 | RT-AC52UB1
5+ 42.59€
MODELIS: RT-AC52U
Asus RT-AC52U Wireless-AC750 Dual-Band Gigabit Router
5+ 42.79€
MODELIS: RT-AC1200
Asus RT-AC1200 Wireless Router with 4 antennas | 1167 Mbps | IEEE 802.11a/b/g/n/ac | USB 2.0 | 1 WAN | 4x10/100M
5+ 43.49€
MODELIS: DSL-AC51
Asus DSL-AC51 AC750 Dual-Band ADSL/VDSL Wi-Fi Modem Router with Parental Controls
5+ 55.49€
MODELIS: RT-AC1200G+
Asus RT-AC1200G+ Wireless AC1200 Dual-Band Router
5+ 66.19€
MODELIS: RT-AC58U
Asus RT-AC58U AC1300 dviejų dažnių Wi-Fi maršrutizatorius su MU-MIMO technologija ir tėvų kontrolės funkcija | USB 3.0
5+ 71.19€
MODELIS: RT-N18U
Asus RT-N18U galingas N600 Gigabit Wi-Fi maršrutizatorius | TurboQAM technologija padidina Wi-Fi greitį iki 600Mbps - 33% sparčiau nei bevielis N standartas | USB 3.0
5+ 90.89€
MODELIS: RT-N66W
Asus RT-N66W White Wireless Router with 3 antennas | 900 Mbps | IEEE 802.11a/b/g/n | USB 2.0 | 1 WAN | 4x10/100/1000M
5+ 91.69€
MODELIS: RT-N66U C1
Asus RT-N66U Dual-Band Wireless-N900 Gigabit Router ver. C1
5+ 92.19€
MODELIS: RT-AC66U
Asus RT-AC66U Dual-Band Wireless 802.11ac-AC1750 Gigabit Router
5+ 112.59€
MODELIS: RT-AC750
Asus RT-AC750 Dual Band AC750 Wireless Router for home and cloud use | 802.11ac | up to 733Mbps | USB for printer networking, storage sharing or 3G/4G
5+ 122.69€
MODELIS: RT-AC66U B1
Asus Router RT-AC66U B1 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11ac, 450+1300 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 3, USB ports quantity 2
5+ 133.99€
MODELIS: RT-AC68U
Asus RT-AC68U Dual-Band Wireless 802.11ac-AC1900 Gigabit Router USB 3.0
3 144.39€
MODELIS: LYRA MAP-AC2200 1-PK
Asus Lyra Home WiFi System MAP-AC2200 1-PK 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, 2.4GHz/5GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11a/b/g/n/ac, 400+867+867 Mbit/s, Antenna type Internal, Antennas quantity 7
4 180.99€
MODELIS: RT-AC87U
Asus RT-AC87U Wireless AC2400 Dual-band Gigabit Router BLACK
4 182.29€
MODELIS: RT-AC87U RED
Asus RT-AC87U Wireless AC2400 Dual-band Gigabit Router RED
5+ 250.19€
MODELIS: BLUECAVE
ASUS Blue Cave AC2600 Dual-Band Wireless Router for Smart Homes, featuring Intel®WiFi Technology and AiProtection network security powered by Trend Micro
5+ 251.39€
MODELIS: RT-AC86U
Asus RT-AC86U Wireless AC2900 Dual-band Gigabit Router
5+ 258.89€
MODELIS: RT-AC3200
Asus RT-AC3200 Tri-band Gigabit Router 802.11ac, 1300Mbps + 1300Mbps
5+ 278.19€
MODELIS: RT-AC88U
Asus RT-AC88U Wireless AC3100 Dual-band Gigabit Router
4 300.99€
MODELIS: LYRA MAP-AC1300 2-PK
Asus Lyra Mini Home Wi-Fi System MAP-AC1300 2-PK 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11a/b/g/n/ac, 400+867 Mbit/s, Antenna type Internal, Antennas quantity 3
4 301.99€
MODELIS: LYRA MAP-AC2200 2-PK
Asus Lyra Home WiFi System MAP-AC2200 2-PK 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, 2.4GHz/5GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11a/b/g/n/ac, 400+867+867 Mbit/s, Antenna type Internal, Antennas quantity 7
4 349.79€
MODELIS: 90IG04B0-BM0B10
Asus MAP-AC1300 (LYRA) Complete Home Wi-Fi Mesh System Wireless-AC1300 Dual-band
4 353.39€
MODELIS: RT-AC5300
Asus RT-AC5300 Tri-band Gigabit Router, 802.11ac, 2167 Mbps + 2167 Mbps (2X5GHz)
5 362.79€
MODELIS: BRT-AC828
Asus Dual-WAN VPN Wi-Fi Router BRT-AC828 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 8, 5GHz, Wi-Fi standards 802.11ac, 800+1734 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 4, USB ports quantity 2
5+ 432.00€
MODELIS: GT-AC5300
Asus GT-AC5300 ROG Rapture Wireless-AC5300 Tri-Band Gaming Router - Best solution for VR gaming and 4K streaming
5+ 442.00€
MODELIS: MAP-AC2200
Asus MAP-AC2200 (LYRA) Complete Home Wi-Fi Mesh System Wireless-AC2200 Tri-band
5+ 443.00€
BUFFALO TECHNOLOGY
MODELIS: WZR-900DHP-EU
Buffalo AirStation N900 Dual Band Wi-Fi Gigabit Router (802.11a/b/g/n, 1x1000Base-TX/RJ-45 WAN, 4x1000Base-TX/RJ-45 LAN, Dual-band 2.4GHz/450Mbps and 5GHz/450Mbps, 1xUSB3.0, WPS, QoS, Dynamic Packet Filtering, Intrusion Detector, NAT/SPI Firewall, 64/128-bit WEP encryption, WPA and WPA2)
1 76.29€
CISCO
MODELIS: GLC-GE-100FX
CISCO 100FX SFP on GE ports
116.69€
MODELIS: C867VAE-K9
CISCO 867VAE Integrated Services Router VDSL2/ADSL2+ over
291.59€
MODELIS: C881-K9
Cisco 881 Ethernet Security Router 4xLAN (RJ45), 1xWAN (RJ45)
2 296.29€
MODELIS: RV345-K9-G5
Cisco RV345 Dual WAN Gigabit VPN Router
302.89€
MODELIS: C886VA-K9
Cisco 886 VDSL/ADSL over ISDN Annex B Multi-mode Router
326.29€
MODELIS: RV340W-E-K9-G5
Cisco RV340W Wireless-AC Dual WAN Gigabit VPN Router
337.39€
MODELIS: C887VA-K9
Cisco 887 VDSL/ADSL over POTS Multi-mode Router (Annex A)
356.59€
MODELIS: C887VAM-K9
Cisco 887VA Multimode ISR for VDSL/ADSL over POTS Extended Upstream Band- Lead F
4 367.39€
MODELIS: SL-19-APP-K9
CISCO AppX License for Cisco 1900 Series
408.00€
MODELIS: EHWIC-VA-DSL-A=
Cisco Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex A Module
430.00€
MODELIS: SFP-10G-LRM
CISCO 10GBASE-LRM SFP Module
456.00€
MODELIS: SL-29-APP-K9
CISCO AppX License for Cisco 2900 Series
543.00€
MODELIS: AC-PLS-P-25-S
Cisco Cisco AnyConnect 25 User Plus Perpetual License - eDelivery
5+ 548.00€
MODELIS: GLC-FE-100ZX
CISCO 100BASE-ZX SFP (80km)
558.00€
MODELIS: GLC-BX-D
CISCO 1000BASE-BX SFP 1490NM
607.00€
MODELIS: C2960X-STACK=
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
2018-05-28 610.00€
MODELIS: C891F-K9
Cisco 891F Ethernet Router with V.92 & ISDN backup
5+ 635.00€
MODELIS: C2960X-STACK
CISCO Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
650.00€
MODELIS: L-SL-19-SEC-K9=
Cisco Security License PAK for Cisco 1900 - eDelivery
684.00€
MODELIS: EHWIC-4SHDSL-EA=
Cisco Multi mode 4 pair G.SHDSL EHWIC Module - EFM and ATM mode
691.00€
MODELIS: GLC-LH-SMD
CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module MMF/SMF 1310nm DOM
728.00€
MODELIS: NIM-1MFT-T1/E1=
CISCO 1 port Multiflex Trunk Voice/Clear-channel Data T1/E1 Module
730.00€
MODELIS: C892FSP-K9
Cisco 892FSP 1 GE and 1GE/SFP High Perf Security Router
3 731.00€
MODELIS: C819G-4G-GA-K9
Cisco 819 M2M 4G LTE for Global, 800/900/1800/2100/2600 MHz,HSPA+
888.00€
MODELIS: GLC-EX-SMD
CISCO 1000BASE-EX SFP transceiver module SMF 1310nm DOM
932.00€
MODELIS: NIM-2MFT-T1/E1=
CISCO 2 port Multiflex Trunk Voice/Clear-channel Data T1/E1 Module
1 123.00€
MODELIS: SFP-10G-LR
CISCO 10GBASE-LR SFP Module
1 778.00€
MODELIS: GLC-ZX-SMD
CISCO 1000BASE-ZX SFP transceiver module SMF 1550nm DOM
1 865.00€
MODELIS: AC-PLS-P-100-S
Cisco AnyConnect 100 User Plus Perpetual License - eDelivery
5+ 2 394.00€
MODELIS: ISR4451XWAAS-200G
CISCO ISRWAAS BUN DRAM 16GB Flash Mem 32G (200+200) GB SSD
2 606.00€
MODELIS: SM-X-1T3/E3=
CISCO One port T3/E3 Service module
6 418.00€
MODELIS: ISR4451-X/K9
Cisco ISR 4451 (4 GE, 3 NIM, 2 SM, 8G Flash, 4G DRAM, IPB)
8 792.00€
MODELIS: ISR4451-X-SEC/K9
CISCO ISR 4451 Sec Bundle w/SEC license incl. Redu. Netzteil and 3 Years Support
9 802.00€
MODELIS: ISR4451-UCSE-S/K9
CISCO ISR 4451 CI Bundle w 24 port SM UCS-E Single Wide SM
10 583.00€
MODELIS: ISR4451-X-V/K9
CISCO ISR 4451 UC Bundle PVDM4-64 UC Lic CUBE25
10 942.00€
MODELIS: ISR4451-X-AX/K9
CISCO ISR 4451 AX Bundle + U.S. Export Restriction Compliance license + AC Power Supply
13 026.00€
MODELIS: ISR4451-X-VSEC/K9
CISCO ISR 4451 VSEC Bundle PVDM4-64 w/ UC SEC Lic CUBE-25
13 568.00€
D-LINK
MODELIS: DIR-615/T
D-Link Router DIR-615/T 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz, Wi-Fi standards 802.11n, 300 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 2
5+ 14.49€
MODELIS: GO-RT-N150/E
D-Link Go Wireless N150 Easy Router
5+ 16.19€
MODELIS: DIR-615S
D-Link DIR-615S bevielis 10/100 Mbit/s maršrutizatorius su VPN palaikymu | 4 RJ-45 jungtys | 802.11n Wi-Fi standartas | Maks. greitis: 300 Mbit/s
5+ 16.19€
MODELIS: DAP-1360U
D-Link Router DAP-1360U 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz, Wi-Fi standards 802.11n, 300 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 2
19.89€
MODELIS: DIR-605L
D-Link DIR-605L WiFi router N300 1xWAN 4xLAN
5+ 21.89€
MODELIS: DIR-605L/E
D-Link DIR-605L bevielis N300 debesų maršrutizatorius
5+ 27.99€
MODELIS: DIR-815/AC
D-Link Router DIR-815/AC 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11ac, 300+867 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 4, USB ports quantity 1
5+ 33.29€
MODELIS: DIR-809/E
D-Link Wireless AC750 Dual Band 10/100 Router with external antenna
5+ 34.39€
MODELIS: DWR-118
D-Link Wireless AC750 Dual-Band Multi-WAN Router
39.49€
MODELIS: DIR-853/ACR
D-Link MU-MIMO router DIR-853 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11 ac, 400+867 Mbit/s, Antenna type External, Antennas quantity 4
44.49€
MODELIS: DIR-842
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Gigabit Router with external antenna
5+ 56.89€
MODELIS: DIR-859/E
D-Link AC1750 High Power Wi-Fi Gigabit Router
5+ 88.59€
MODELIS: DIR-878
D-Link AC1900 WiFi Gigabit Router maršrutizatorius
5+ 88.59€
MODELIS: DIR-882SO
SALE OUT. D-Link MU-MIMO Router DIR-882 10/100/1000 Mbit/s,4xEthernet LAN (RJ-45)ports, 2.4GHz/5GHz,802.11ac,800+1732Mbit/s,4x external ante D-Link MU-MIMO Router DIR-882 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, 2.4GHz/5GHz, Wi-Fi standards 802.11ac, 800+1732 Mbit/s, Antenna type External, Antennas q...
4 95.39€
MODELIS: DIR-869
D-Link AC1750 WiFi Gigabit Router Dual Band 450+1300 Mbps
5+ 98.49€
MODELIS: DIR-882
D-Link AC2600 MU-MIMO WiFI Gigabit Router
5+ 98.49€
MODELIS: DIR-879
D-Link AC1900 WiFi Gigabit Router
125.59€
MODELIS: DIR-868L/E
D-Link Wireless AC1750 Dual Band Gigabit Cloud Router USB 3.0
3 127.79€
MODELIS: DSR-250N
D-Link Wireless N Unified Service Router 250
1 155.69€
MODELIS: COVR-C1202/E
D-Link AC1200 Whole Home Wi-Fi system (2 pack)
164.29€
MODELIS: DIR-885L
D-Link Wireless AC3150 ULTRA Wi-Fi Router, Dual-Band (1000 + 2150Mbps)
2 216.19€
MODELIS: COVR-C1203/E
D-Link AC1200 Whole Home Wi-Fi system (3 pack)
234.39€
MODELIS: DIR-895L
D-Link AC5300 MU-MIMO Ultra Wi-Fi Router
354.79€
MODELIS: DSR-1000AC
D-Link Wireless AC Unified Service Router 1000
374.19€
EDIMAX
MODELIS: BR-6428NSV3SO
SALE OUT. EDIMAX N300 Multi-Function Wi-Fi Router Edimax USED WITHOUT ORIGINAL PACKAGING
1 10.19€
MODELIS: BR-6428NS V4
Edimax 802.11b/g/n N300 5in1 WiFi Router, AP/Extender/WISP 1xWAN,4xLAN, 5dBi
5+ 12.99€
MODELIS: BR-6228NCV2
Edimax 802.11n N150 3in1 Router, AP, Extender, WISP, 1xWAN, 4xLAN, 9dBi antenna
5+ 20.99€
Rodoma 1-100 (iš 232 prekių) Puslapyje

Momentinė paieška

ieškoti ir prekių specifikacijose

Rodyti

NAUJI / 16
REKOMENDUOJAME / 1
Keisti

Gamintojas

ASUS / 35
BUFFALO TECHNOLOGY / 1
CISCO / 37
D-LINK / 24
EDIMAX / 8
HP / 1
HUAWEI / 2
LINKSYS / 7
MIKROTIK / 13
NETGEAR / 24
NETIS / 9
OVISLINK / 1
POWERON / 1
RAZER / 1
SYNOLOGY INC. / 2
TENDA / 8
TOTOLINK / 9
TP-LINK / 23
TRENDNET / 1
UBIQUITI / 14
XIAOMI / 3
ZYXEL / 8
Keisti

Bevielis ryšys (WiFi)

TAIP / 163
NE / 32
Keisti

WiFi sparta

IKI 150 MBPS / 10
IKI 300 MBPS / 44
IKI 433 MBPS / 6
IKI 450 MBPS / 3
IKI 600 MBPS / 5
600+ MBPS / 97
BE WIFI / 30
Keisti

Dažniai

VIENO / 45
DVIEJŲ / 98
TRIJŲ / 22
BE WIFI / 30
Keisti

Kaina

10.19 € 13568.00 €
Keisti
Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Vytauto g. 60, LT-76353
Tel.: 8 41 399755
Fax.: 8 41 399755
Mob.tel.: 8 616 02713
El. paštas: siauliai@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: