Atsiskaitymo būdai  

svetainėje užsakymų apmokėjimas paprastas, greitas ir patogus. Atsiskaityti už prekes galite Jums priimtinausiu būdu: banko pavedimu, naudojantis elektroninės bankininkystės sistema bank – link, grynaisiais pinigais pristatymo (atsiėmimo) metu, lojalumo programos vienetais (SKY Eurais)* , taip pat prekes galite pirkti išsimokėtinai,  bei naudojantis PayPal arba MOQ mokėjimo sistemomis.

Pagal SKYTECH.LT naudojimosi svetaine taisykles bei užsakymo sutarties sąlygas - sudaryti ir neapmokėti užsakymai nesukelia jokių teisinių pasekmių nei vienai iš šalių – kadangi tokie užsakymai laikomi nepatvirtintais ir nėra vykdomi (išskyrus atvejus, kai pasirenkama mokėti atsiimant prekes). Lankytojai gali be jokių apribojimų sudarinėti užsakymus, tol kol jie nėra apmokėti – jie nebus vykdomi.

Gavę mokėjimą bei patvirtinę užsakymą, nedelsiant pradėsime jį vykdyti ir papildomai informuosime Jus apie jo paruošimą ar pristatymą el. paštu ir SMS žinute. Daugiau apie prekių pristatymą. Stebėti užsakymo vykdymo eigą galite prisijungę prie užsakymo vykdymo puslapio.

Registruoti vartotojai užsakymo vykdymą gali stebėti savo vartotojo paskyros „Mano meniu“ punkte „Mano užsakymai“:
 

Neregistruoti vartotojai prie savo užsakymo gali prisijungti paspaudę nuorodą, pateiktą užsakymo sudarymo laiške bei įvedę tame pačiame laiške pateiktą slaptažodį.


Užsakymą galima patvirtinti atliekant jo mokėjimą vienu iš siūlomų būdų arba pasinaudoti SKYTECH.LT registruoto lankytojo lojalumo kortele, pasirenkant atsiskaitymą grynaisiais užsakymo atsiėmimo/pristatymo metu**


Siekiant padengti sandėlio sistemų palaikymo ir prekių paruošimo proceso sąnaudas bei kitas užsakymų el. parduotuvėje vykdymą bei paruošimą lydinčias išlaidas yra taikomas administravimo mokestis, kuriam, priklausomai nuo užsakymo sumos, bei Jūsų pasirinkto mokėjimo būdo taikomos įvairios nuolaidos. Kadangi sukuriant užsakymą nėra žinoma kokį mokėjimo būdą Jus pasirinksite, administravimo mokestis skaičiuojamas pagal nutylėjimą populiariausiam variantui. Mūsų svetainės statistika rodo, kad tai yra mokėjimas pavedimu ir administravimo mokesčiui tuomet yra taikoma 100% nuolaida. Renkantis mokėjimą grynaisiais prekių atsiėmimo metu, pirkimą išsimokėtinai arba MOQ mokėjimo sistemą administravimo mokesčiui tai pat taikoma 100% nuolaida. Pasirenkant mokėjimą automatiniu mokėjimo ruošiniu elektroninėje bankininkystėje, taikoma nuolaida priklausys nuo užsakymo sumos ir pasirinkto paslaugos tiekėjo. Nuolaidos apskaičiavimas bus pateiktas Jums dar prieš patvirtinant (apmokant) užsakymą, todėl rekomenduojame rinktis tuos mokėjimo būdus, kurie suteikia didžiausią nuolaidą administravimo mokesčiui. Be to, kuo didesnė užsakymo suma – tuo ir nuolaida administravimo mokesčiui bus didesnė.

Apgailestaujame, tačiau pasirenkant mokėjimą per Paypal sistemą nuolaidos administravimo mokesčiui nėra taikomos. Taip yra dėl to, jog PayPal mokėjimų palaikymui turime nuolat laikyti papildomus IT išteklius, rankiniu būdu tikrinti paskyrų atitikimą bei dėl kitų PayPal sistemos aptarnavimo aspektų.


*Tik registruotiems SKYTECH.LT lankytojams
*Tik užsakymams kurių vertė iki 200 EUR

 

Su kiekvieno mokėjimo būdo ypatumais, privalumais ir trūkumais galite susipažinti žemiau esančioje lentelėje:

Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Šiauliai
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Vytauto g. 60, LT-76353
Tel.: 8 41 399755
Fax.: 8 41 399755
Mob.tel.: 8 616 02713
El. paštas: siauliai@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: