Atsiskaitymo būdai  

svetainėje užsakymų apmokėjimas paprastas, greitas ir patogus. Atsiskaityti už prekes galite Jums priimtinausiu būdu: banko pavedimu, naudojantis elektroninės bankininkystės sistema bank – link, grynaisiais pinigais pristatymo (atsiėmimo) metu, lojalumo programos vienetais (SKY Eurais)* , taip pat prekes galite pirkti išsimokėtinai,  bei naudojantis PayPal arba MOQ mokėjimo sistemomis.

Pagal SKYTECH.LT naudojimosi svetaine taisykles bei užsakymo sutarties sąlygas - sudaryti ir neapmokėti užsakymai nesukelia jokių teisinių pasekmių nei vienai iš šalių – kadangi tokie užsakymai laikomi nepatvirtintais ir nėra vykdomi (išskyrus atvejus, kai pasirenkama mokėti atsiimant prekes). Lankytojai gali be jokių apribojimų sudarinėti užsakymus, tol kol jie nėra apmokėti – jie nebus vykdomi.

Gavę mokėjimą bei patvirtinę užsakymą, nedelsiant pradėsime jį vykdyti ir papildomai informuosime Jus apie jo paruošimą ar pristatymą el. paštu ir SMS žinute. Daugiau apie prekių pristatymą. Stebėti užsakymo vykdymo eigą galite prisijungę prie užsakymo vykdymo puslapio.

Registruoti vartotojai užsakymo vykdymą gali stebėti savo vartotojo paskyros „Mano meniu“ punkte „Mano užsakymai“:
 

Neregistruoti vartotojai prie savo užsakymo gali prisijungti paspaudę nuorodą, pateiktą užsakymo sudarymo laiške bei įvedę tame pačiame laiške pateiktą slaptažodį.


Užsakymą galima patvirtinti atliekant jo mokėjimą vienu iš siūlomų būdų arba pasinaudoti SKYTECH.LT registruoto lankytojo lojalumo kortele, pasirenkant atsiskaitymą grynaisiais užsakymo atsiėmimo/pristatymo metu**


Siekiant padengti sandėlio sistemų palaikymo ir prekių paruošimo proceso sąnaudas bei kitas užsakymų el. parduotuvėje vykdymą bei paruošimą lydinčias išlaidas yra taikomas administravimo mokestis, kuriam, priklausomai nuo užsakymo sumos, bei Jūsų pasirinkto mokėjimo būdo taikomos įvairios nuolaidos. Kadangi sukuriant užsakymą nėra žinoma kokį mokėjimo būdą Jus pasirinksite, administravimo mokestis skaičiuojamas pagal nutylėjimą populiariausiam variantui. Mūsų svetainės statistika rodo, kad tai yra mokėjimas pavedimu ir administravimo mokesčiui tuomet yra taikoma 100% nuolaida. Renkantis mokėjimą grynaisiais prekių atsiėmimo metu, pirkimą išsimokėtinai arba MOQ mokėjimo sistemą administravimo mokesčiui tai pat taikoma 100% nuolaida. Pasirenkant mokėjimą automatiniu mokėjimo ruošiniu elektroninėje bankininkystėje, taikoma nuolaida priklausys nuo užsakymo sumos ir pasirinkto paslaugos tiekėjo. Nuolaidos apskaičiavimas bus pateiktas Jums dar prieš patvirtinant (apmokant) užsakymą, todėl rekomenduojame rinktis tuos mokėjimo būdus, kurie suteikia didžiausią nuolaidą administravimo mokesčiui. Be to, kuo didesnė užsakymo suma – tuo ir nuolaida administravimo mokesčiui bus didesnė.

Apgailestaujame, tačiau pasirenkant mokėjimą per Paypal sistemą nuolaidos administravimo mokesčiui nėra taikomos. Taip yra dėl to, jog PayPal mokėjimų palaikymui turime nuolat laikyti papildomus IT išteklius, rankiniu būdu tikrinti paskyrų atitikimą bei dėl kitų PayPal sistemos aptarnavimo aspektų.


*Tik registruotiems SKYTECH.LT lankytojams
*Tik užsakymams kurių vertė iki 200 EUR

 

Su kiekvieno mokėjimo būdo ypatumais, privalumais ir trūkumais galite susipažinti žemiau esančioje lentelėje:

Pasirinkite atsiskaitymo būdą:
Papildoma informacija:

Sužinokite Jums priimtiniausių mokėjimo būdų ypatumus, privalumus ir trūkumus, pasirinkdami jį stulpelyje kairėje

SKYTECH rekomenduoja rinktis banko pavedimą. Tai universaliausias atsiskaitymo už prekes būdas, leidžiantis atlikti mokėjimą Jums patogiu metu. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, turėsite į SKYTECH.LT sąskaitą pervesti užsakymo vertės pinigų sumą. Tai galėsite padaryti prisijungę prie savo banko elektroninės sistemos arba bet kuriame banko ar pašto skyriuje.

Šio mokėjimo būdo privalumai :

1. Pasirinkus šį mokėjimo būdą ir pilnai įvykdžius užsakymą 0,5% apmokėtos sumos grįšį Jūsų SKY Eurų sąskaitą !* Daugiau apie SKY Eur lojalumo programa skaitykite čia.
2. Pasirinkus šį mokėjimo būdą taikoma 100% nuolaida užsakymo administravimo mokesčiui
*Tik regisruotiems SKYTECH svetainės lankytojams

Jei esate elektroninės bankininkystės vartotojai, pasirinkę šį mokėjimo būdą, galėsite prisijungti prie savo banko elektroninės paskyros - tiesiog paspauskite mokėjimo puslapio apačioje savo banko logotipą ir naujame naršyklės skirtuke būsite nukreipti į Jūsų banko prisijungimo puslapį. Atliekant pavedimą, pasirinkite vieną iš SKYTECH.LT sąskaitų, esančių SEB ar SWEDBANK bankuose:

 
Bankas: AB "SEB bankas"
Banko kodas: 70440
Atsiskaitomoji sąskaita: LT927044060007101558
 
Bankas: AB bankas "SWEDBANK"
Banko kodas: 73000
Atsiskaitomoji sąskaita: LT537300010119223160

 

Jei Jūsų bankas yra SWEDBANK ar SEB – rekomenduojama rinktis to paties banko sąskaitą, tokiu atveju pavedimas bus atliktas akimirksniu. Jei Jūsų bankas kitas – galite atlikti pavedimą į bet kurią iš SKYTECH sąskaitų, tokiu atveju pavedimas įskaitymas gali užtrukti kiek ilgiau, pvz. atliekant pavedimą ne darbo dieną, pinigai bus įskaityti SKYTECH.LT sąskaitoje artimiausią darbo dieną.

! SVARBU ! Pasirenkant šį mokėjimo būdą, prašome be išankstinio perspėjimo neatlikti pavedimo į kitas SKYTECH SEB/SWED ar kitų bankų sąskaitas nei nurodytos aukščiau. Pavedimai su užsakymais yra siejami tik iš šių sąskaitų ir pinigams patekus kitur, užsakymas nebus patvirtintas, kol mes apie tai nesužinosime iš Jūsų papildomai ir neimsime ieškoti „pamesto“ mokėjimo.

Atkreipkite dėmesį, kad sumokėjus už prekes pavedimu, užsakymo būsena į „Patvirtintas/Mokėjimas gautas“ pasikeičia ne iš karto, nes gautų mokėjimų susiejimai su užsakymais atliekami tik darbo dienomis, mažiausiai tris kartus per dieną (apie 10:00, 14:00 ir apie 17:00).

Atliekant mokėjimą banko pavedimu, mokėjimo paskirties langelyje (arba įmokos kodo langelyje) būtinai nurodykite apmokamo užsakymo numerį. Jei vienu pavedimu apmokate kelis užsakymus, prašome nurodyti visus užsakymų numerius, atskiriant juos kableliu:

Gavėjas: UAB "SKYTECH.LT"
Gavėjo(įmonės) kodas: 302419473
Mokėjimo paskirtis: Jūsų užsakymo numeris (-iai)
Įmokos kodas: Jūsų užsakymo numeris (-iai)

 

Internetinėje svetainėje SKYTECH.LT užsakymus galite apmokėti ir naudojantis elektroninės bankininkystės sistema bank – link.
Šiuo būdu sumokėtas užsakymas bus patvirtintas iš karto. Atkreipkite dėmesį, kad pasirenkant šį mokėjimo būdą, administravimo mokesčiui bus taikoma mažesnė nei 100% nuolaida. Nuolaidos dydis priklausys nuo Jūsų užsakymo sumos, bei banko, kurį pasirinksite. Administravimo mokesčio nuolaidą sistema apskaičiuoja automatiškai ir parodo Jums prieš tvirtinant (apmokant) užsakymą.

Mes rekomenduojame užsakymą sumokėti pavedimu ir pasinaudoti 100% nuolaida administravimo mokesčiui.

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, užsakymo apmokėjimo lange galėsite paspausti savo banko logotipą ir, prisijungę įprastu būdu, patvirtinti automatiškai suformuotą mokėjimo pavedimą savo banko elektroninės bankininkystės sistemoje. Kai patvirtinsite mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į SKYTECH.LT.
Šiuo metu SKYTECH.LT svetainėje galima sumokėti už užsakymus naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:
 

Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“)
SEB interneto bankas (AB „SEB bankas“)
Luminor | Nordea (Luminor Bank AB | Nordea)*
Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“)*
 

*Šiuo metu dėl techninių kliūčių paslauga neteikiama arba jos funkcionalumas yra apribotas

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste?

1.Užsakymo puslapyje pasirinkite BANK-LINK mokejimo skirtuką, pasirinkite savo banką ir spauskite jo logotipą.
2. Būsite nukreipti į banko puslapį.
3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite Jums įprastu būdu ir patvirtinkite iš anksto automatiškai suformuotą mokėjimo nurodymą.
4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į SKYTECH.LT mokėjimo puslapį. Mokėjimo apdorojimas gali užtrukti kelias sekundes.
 

Atkreipkite dėmesį, kad prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys vedami tik Jūsų banko puslapyje ir SKYTECH.LT nėra perduodami.

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o SKYTECH parduotuvėse arba kurjeriui pristačius prekes*. Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkus šį mokėjimo būdą atsiskaitymas vyksta grynais pinigais, o ne banko kortelė. Apgailestaujame, tačiau šiuo metu priimti mokėjimą už elektroniniu būdu sudarytus užsakymus banko kortele neturime galimybės, todėl labai prašome prekių pristatymo ar atsiėmimo metu turėti tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

*Apmokant užsakymą prekių pristatymo metu taikomas papildomas 1.99 € kurjerio grynųjų pinigų surinkimo mokestis.

Pasirenkant šį mokėjimo būdą užsakymo vykdymo administravimo mokesčiui bus taikoma 100% nuolaidą.

Kadangi SKYTECH.LT vykdo užsakomoji prekyba ir absoliučios daugumos prekių pateiktų elektroniniame kataloge nelaiko parduotuvėje, pasirenkant šį mokėjimo būda busite paprašyti atlikti 10% (bet ne daugiau kaip 100 EUR) avansinį mokėjimą banko pavedimu ar naudojantis Bank-Link paslauga. Tokiu būdu siekiame išvengti situacijų, kuomet užsakymai tvirtinami nesiekiant ateityje sudaryti pirkimo-pardavimo sutarties (pokštaujant arba kenkiant). Jeigu esate mūsų registruotas vartotojas, rekomenduojame užsakyti SKYTECH.LT lojalumo kortelė, kurios pagalba galėsite tvirtinti užsakymus be avansinio apmokėjimo, ir kuriu vertė nesiekia 200 EUR.


Gerbiamieji svetaines lankytojai, prašome Jūsų supratingumo – Jums nesudarant po prekių pristatymo pirkimo-pardavimo sutarties (t.y. neatsiimant paruošto užsakymo) mūsų bendrovė patiria papildomas išlaidas grąžinant tiekėjams pagal Jūsų užsakymą atvežtas prekės dėl transporto išlaidų, bei tiekėjų taikomų baudų. Todėl labai prašome prieš tvirtinant užsakymą Lojalumo kortelės pagalba būkite tikri, kad užsakymas tikrai Jums reikalingas ir Jūsų ketinimas yra sudaryti pirkimo-pardavimo sutartį. Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad SKYTECH.LT pasilieka teisė blokuoti lojalumo kortelę, jei patvirtintas jos pagalba užsakymas nebus atsiimtas, o visi mūsų raginimai atsiimti prekės bei sudaryti sutartį bus ignoruojami.


Tuo atveju, jei užsakymas bus patvirtintas atliekant avansinį mokėjimą, SKYTECH.LT pasilieka teisę tuo atveju, jei užsakymas nebus atsiimtas, išskaičiuoti iš avanso sumos būtinas užsakymo vykdymo bei grąžinimo tiekėjui išlaidas, grąžinant likutį į užsakovo sąskaitą.
 

Kuo galiu Jums padėti?
_
Paslėpti
Atsiprašome, šiuo metu dėl techninių kliūčių bendravimas negalimas.
Jei pageidaujate, kad su Jumis susisiektume telefonu, pasirinkite antrą kortelę "Susisiekite su manimi" ir palikite savo kontaktinę informaciją.
Jei pageidaujate palikti žinutę, pasirinkite trečią kortelę "Palikite žinutę" ir išsiųskite žinutę.
Jei norite susisiekti su mūsų skyriais – jų kontaktus galite rasti ketvirtoje kortelėje "Kontaktai".
Turite klausimų? Domina prekių užsakymas? Ar nepavyksta prisiskambinti? Palikite kontaktus ir mes Jums paskambinsime per 24 val. *
Jūsų vardas:  
Kontaktinis telefonas:  
Pasirinkite pokalbio tematiką:  
Jūsų komentaras:  
 
* Skambiname tik darbo dienomis
Vardas:  
El. paštas:  
Klausimas:  
 
Vilnius
Kaunas
Klaipėda
Plungė
Alytus
Pylimo g. 29, LT-01309
Tel.: 8 5 2610725
Fax.: 8 700 44949
Mob.tel.: 8 606 84141
El. paštas: vilnius@skytech.lt
Savanorių pr. 237, LT-50184
Tel.: 8 37 787557
Mob.tel.: 8 698 80295
El. paštas: kaunas@skytech.lt
El. paštas: verslas.kaunas@skytech.lt
Sausio 15-osios g. 8, LT-91140
Mob.tel.: 8 611 17038
Tel.: 8 46 411 887
Fax.: 8 700 44949
El. paštas: klaipeda@skytech.lt
Dariaus ir Girėno g. 2, LT-90121
Tel.: 8 448 52100
Mob.tel.: 8 671 02020
El. paštas: plunge@skytech.lt
Vilniaus g. 13, LT-62112
Mob. tel.: 8 693 29240
Mob. tel.: 8 698 45646 (pildymas)
El. paštas: alytus@skytech.lt
Gaukite geriausius SKYTECH.LT pasiūlymus!
El. paštas: